Wypowiedzi po meczu z warszawianami

W meczu 17. kolejki PlusLigi podejmowaliśmy Onico AZS Politechnikę Warszawską, która po trzech setach mogła cieszyć się ze zwycięstwa. - Mecz rozpoczęliśmy w fatalnym stylu i dwa pierwsze sety nie wyglądały najlepiej - skomentował Mateusz Sacharewicz.

Kompletnie nie udał nam się rewanż za porażkę z pierwszej części rundy zasadniczej. Ponownie w trzysetowym spotkaniu lepsi okazali się podopieczni trenera Jakuba Bednaruka. - Mecz rozpoczęliśmy w fatalnym stylu i dwa pierwsze sety nie wyglądały najlepiej. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że już naprawdę nie mamy nic do stracenia i fajnie byłoby w końcu wygrać 3:2, odwrócić losy spotkania. Tak naprawdę prowadziliśmy 24:21 i takich setów nie możemy przegrywać - mówił zaraz po meczu z Onico AZS Poliitechniką Warszawską, Mateusz Sacharewicz.

Wideo z wypowiedziami Sacharewicza, Andrzeja Wrony i trenera Bednaruka można obejrzeć poniżej.

2017-01-08:8805 Napisane przez: redakcja