Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Informacja o programie

Szanowni Państwo,

KOCHAM SITOOd wielu lat budujemy markę bydgoskiej siatkówki męskiej. Po dziewięciu sezonach w siatkarskiej ekstraklasie zespół osiągnął poziom sportowy, który pozwala z optymizmem spoglądać w przyszłość. Jednym z najważniejszych założeń jest stworzenie sprawnie funkcjonującego nowoczesnego klubu sportowego. Idąc wzorem największych sportowych marek klubowych rozpoznawalnych w Europie i w Stanach Zjednoczonych, naszym głównym celem, oprócz zachowania wysokiej pozycji w tabeli PlusLigi, jest stworzenie szczególnej, sportowej atmosfery wokół drużyny i silnej identyfikacji kibiców i sponsorów . Dlatego od kilku sezonów wdrażamy program lojalnościowy dla kibiców naszej drużyny.

Do tej pory program „KOCHAM SITO" oparty był na imiennej karcie kibica poprzez, którą usprawniamy i formalizujemy wzajemne dla kibiców, sponsorów i klubu korzyści z identyfikacji z naszym klubem. Mechanizm funkcjonowania programu jest prosty, a korzyści dla wszystkich uczestników programu bardzo czytelne.

Kibice otrzymując kartę mogą za jej pomocą dokonywać zakupów u Sponsorów z atrakcyjnymi rabatami.
Firmy deklarujące i realizujące zniżki przyciągają do siebie rzeszę kibiców. Klub mając zadowolonych sponsorów może zacieśniać z nimi współpracę.

Wydaje nam się, iż nasza inicjatywa spotkała się i nadal spotyka z dobrym przyjęciem przez kibiców i sponsorów, dzięki czemu wspólnie będziemy mogli budować markę silnej bydgoskiej siatkówki.

kontakt: katarzyna.paczkowska@luczniczkabydgoszcz.pl

2012-08-27:19330

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem