19 bloków rywali - statystyki meczu z Resovią

Ze zwycięstwa niestety w sobotę nie mogli cieszyć się siatkarze Młodej Ligi. Na własnym parkiecie, ponownie w hali Łuczniczka, podejmowali ekipę Asseco Resovii Rzeszów. Wygrać udało się tylko drugiego seta. W dwóch kolejnych wyraźnie lepsi byli przeciwnicy.

Bydgoszczanie od początku spotkania musieli mierzyć się z bardzo dobrze grającymi siatkarzami Asseco Resovii. Choć już w pierwszych akcjach premierowej partii goście zdołali odskoczyć, na przestrzeni seta przewagę tę zniwelowaliśmy. Ostatecznie jednak w końcówce rywale przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Odmienna sytuacja miała miejsce w drugim secie. Podopieczni Tomasza Zaczka w decydującym momencie tracili do przeciwników już pięć oczek (16:21), jednak nie poddali się i do końca seta pozwolili rzeszowianom na zdobycie już tylko jednego punktu! Niestety nie poszliśmy za ciosem i dwie kolejne odsłony toczyły się już pod dyktando przyjezdnych, którzy cieszyli się z kompletu punktów.