Czas na rewanż!

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz rozegrają rewanżowy mecz I rundy play-off. W pierwszym meczu pewnie triumfowali kędzierzynianie, teraz pora na rewanżowy mecz. Początek o 17:00 w hali Chemika.

W środę siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz ponownie podejmą ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Pierwsze spotkanie nie ułożyło się po myśli podopiecznych trenera Bartosza Zaparuchy, którzy w Kędzierzynie-Koźlu wyraźnie przegrali na boisku rywala. Kędzierzynianie pewnie triumfowali w setach do 20, 21 i 14, a do zwycięstwa poprowadził ich Kamil Semeniuk. Siatkarz zdobył 17 punktów, notując 71% skuteczności w ataku. W bydgoskiej drużynie najlepiej punktującym zawodnikiem był Patryk Mendel (10 "oczek").

Dużo słabiej od rywali zagraliśmy w przyjęciu oraz w ataku. Kędzierzynianie bardzo szybko osiągali kilkupunktową przewagę, której nie byliśmy w stanie nadrobić. Szansę na odwrócenie rywalizacji mamy w środę, we własnej hali. Bydgoszczanie, aby marzyć o awansie do II rundy play-off muszą środowy mecz wygrać za trzy punkty (3:0, 3:1). Wówczas rozegrany zostanie "złoty set".

Zapraszamy do kibicowania w hali Chemika!