Lider wraca do własnej hali

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz po długiej przerwie zagrają we własnej hali. W sobotę naszym rywalem będzie RCS Cerrad Czarni Radom. Początek spotkania z radomianami o godzinie 16:00.

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz pozostają jedyną niepokonaną drużyną w tym sezonie Młodej Ligi U-23. Podopieczni trenera Bartosza Zaparuchy w miniony weekend zmierzyli się z PGE Skrą Bełchatów. Po dwóch pewnie wygranych setach, w trzecim lepsi okazali się bełchatowianie. Na swoje tory wróciliśmy w czwartej partii, ale PGE Skra Bełchatów zdołała doprowadzić do wyrównanej końcówki. W niej zachowaliśmy więcej zimnej krwi, wygrywając całe spotkanie 3:1. Najwięcej punktów w naszym zespole zdobył Kacper Bobrowski - 19, mając 63% skuteczności w ataku. Dzielnie wspierał go Patryk Mendel i Kamil Reichel. Statuetka MVP powędrowała do libero - Wojciecha Kowalskiego.

W sobotę naszym rywalem będą radomianie, którzy z dorobkiem 14 punktów zajmują trzecie miejsce w tabeli. O dwa "oczka" wyprzedzają Onico AZS Politechnikę Warszawską, więc sobotnie spotkanie będzie dla nich niezwykle ważne. Przed tygodniem we własnej hali siatkarze z Radomia podejmowali ekipę Indykpolu AZS Olsztyn. Rywale urwali tylko jednego seta, a w kolejnych w zaciętych końcówkach triumfowali radomianie.

O tym, która drużyna będzie cieszyć się ze zwycięstwa dowiemy się w sobotnie popołudnie. My serdecznie zapraszamy do hali Chemika! Nasi młodzi siatkarze liczą na Wasze wsparcie!