ML: Komplet punktów dla Łuczniczki

Młodzi siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz po ostatniej wygranej nad PGE Skrą Bełchatów, tym razem udali się do stolicy naszego kraju, by walczyć o kolejne ligowe punkty. W starciu z AZS Politechniką Warszawską zwyciężyliśmy w trzech setach, w ostatnim ogrywając rywali do 10!

W premierowej partii siatkarze Politechniki, jak przystało na gospodarzy, nadawali ton grze, utrzymując naszych zawodników na dystans. W końcówce jednak odrobiliśmy straty i po nerwowej walce, pełnej emocji, rozstrzygnęliśmy tę partię na swoją korzyść - 32:30. Niemal bliźniaczy przebieg miał drugi set. Lepiej rozpoczęli go warszawianie, obejmując prowadzenie i utrzymując je aż do decydującego fragmentu. O zwycięstwie naszej drużyny ponownie zadecydowała końcówka, wygrana na przewagi 26:24. To właśnie dzięki temu bydgoszczanie złamali rywali, od początku trzeciej partii przejmując kontrolę nad przebiegiem meczu. Spokojnie prowadzili grę, punktując rywali niemal w każdym elemencie. Tę odsłonę wygraliśmy 25:10.

AZS Politechnika Warszawska - Łuczniczka Bydgoszcz 0:3
(30:32, 214:26, 10:25)

AZS Politechnika Warszawska: Berwald, Troczyński, Pluto, Udziela, Graczyk, Witek, Toropolski (libero), Starek (libero),
Łuczniczka Bydgoszcz: Kleinschmidt, Siwicki, Wołowicz, Aleksandrzak, Bobrowski, Prejs, Herrmann (libero) oraz Pieper, Blige (libero), Ratajczyk, Lesiuk.

2015-11-28:1461 Napisane przez: Anna Wawrzyniak