ML: Radomianie pogrążyli nas zagrywką

Młodzi siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz w sobotę podejmowali na własnym parkiecie ekipę Czarnych Radom. Choć nie grali w tym meczu źle, musieli uznać wyższość przeciwników, pozostając w tym spotkaniu bez punktów.

Spotkanie z radomianami trwało 88 minut, z czego najkrótszy był drugi set, bo trwał zaledwie 16 minut. Gospodarze pewnie ograli w nim rywali – 25:13, prezentując się bardzo dobrze niemal we wszystkich elementach.

Jeden wygrany set to jednak za mało, by zdobyć choćby punkt w meczu. Choć graliśmy skutecznie w ataku, dobrze w bloku, to jednak to radomianie na koniec spotkania cieszyli się z kompletu punktów. Nasi przeciwnicy przede wszystkim lepiej wypadli w zagrywce, zdobywając tym elementem aż 13 „oczek”, przy zaledwie czterech naszych. Dodatkowo popełniliśmy aż 19 błędów w przyjęciu i wydaje się, że właśnie to ten element zaważył na ostatecznym rozstrzygnięciu.