Młoda Liga: Porażka w Kielcach

Po niedzielnej porażce ze Skrą Bełchatów młodzi bydgoszczanie stawili się w Kielcach na meczu z Fartem. Nie licząc drugiego seta, spotkanie przebiegało pod kontrolą gospodarzy.

Bydgoszczanie pokusili się o zwycięstwo w tylko jednym - drugim secie, który wygrali z dużą przewagą – do czternastu. W pozostałych partiach meczu gra podopiecznych Krzysztofa Kowalczyka nie dawała dobrych rezultatów. Bydgoszczanie nie byli w stanie przekroczyć bariery dwudziestu punktów.

Po okresie dobrej gry Delecty przyszedł czas na trudne chwile. Bydgoszczanie przegrali ostatnie trzy spotkania: z Jastrzębskim Węglem (2:3), liderem tabeli – Skrą Bełchatów (1:3) i dzisiejszym przeciwnikiem Fartem Kielce (1:3). Na swoje konto dopisali w tym czasie tylko jeden meczowy punkt. Utrzymanie tytułu wicelidera staje się coraz trudniejszym zadaniem. Siatkarze nie załamują jednak rąk, tylko ruszają na treningi, by poprawić formę na zbliżające się spotkanie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, które odbędzie się 14.01.

MVP: Maciej Zieliński

Fart PŚ – Delecta Bydgoszcz 3:1
(25:18, 14:25, 25:18, 25:17)

2012-01-09:1370 Napisane przez: Anna Falk