Nie zwalniają tempa! Kolejne zwycięstwo!

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz po tygodniowej przerwie, powrócili do gry W wyjazdowym meczu Młodej Ligi U-23 zmierzyli się z PGE Skrą Bełchatów. Bydgoszczanie odnieśli kolejne zwycięstwo, pokonując 3:1 rywali i nadal kroczą zwycięską ścieżką.

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz do meczu w Bełchatowie przystępowali jako lider tabeli grupy B. Prze tygodniem podopieczni trenera Bartosza Zaparuchy pauzowali, bowiem na samym początku sezonu awansem rozegrali mecz z AZS IV LO Częstochowa.

Dwie pierwsze partie należały do bydgoszczan, którzy pewnie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Inaczej było w trzeciej partii, którą dobrze rozpoczęła PGE Skra Bełchatów i do końca nie oddała prowadzenia, wygrywając 25:22. O zwycięstwie w czwartym secie decydowała bardzo zacięta końcówka, ale nie pozwoliliśmy odebrać sobie zwycięstwa (31:29).

MVP: Wojciech Kowalski

PGE Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3
(20:25, 19:25, 25:22, 29:31)

2016-12-10:1018 Napisane przez: redakcja