Ósme zwycięstwo na koncie!

Meczem z Onico AZS Politechniką Warszawską rozpoczęliśmy rundę rewanżową Młodej Ligi U-23. W Warszawie nie daliśmy szans rywalowi, pewnie wygrywając 3:0. Bydgoszczanie nadal pozostają niepokonaną drużyną w tym sezonie.

Po dwutygodniowej przerwie siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz rozpoczęli rundę rewanżową Młodej Ligi U-23. - Utrzymanie się na szczycie zawsze jest trudniejsze i wymaga więcej wysiłku niż wspięcie się na niego. Mam nadzieję, że pokażemy, iż trafiliśmy tam nieprzypadkowo, a ewentualny upadek z wysokości nie będzie bolesny i pozwoli nam osiągać kolejne cele – mówił kapitan, Michał Szczechowicz

W wyjazdowym meczu bydgoszczanie podejmowali Onico AZS Politechnikę Warszawską. Po dwóch pewnie wygranych setach, w trzecim oba zespoły grały punkt za punkt. Lepsi okazali się siatkarze Łuczniczki, zdobywając kolejne trzy punkty do ligowej tabeli.

Onico AZS Politechnika Warszawska - Łuczniczka Bydgoszcz 0:3
(20:25, 19:25, 27:29)

2016-11-26:1139 Napisane przez: redakcja