Pierwsza przegrana Łuczniczki

Drugiego meczu Młodej Ligi, a zarazem pierwszego wyjazdowego, nie zaliczymy do udanych. W Radomiu lepsi okazali się gospodarze, którzy pokonali nasz zespół w trzech setach. Tylko w premierowej partii byliśmy świadkami wyrównanej walki.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy szybko odskoczyli naszym siatkarzom (8:3). Ci jednak sukcesywnie odrabiali straty, zbliżając się tym samym do rywali. W końcówce udało nam się zremisować, a nawet wyjść na prowadzenie 20:19, jednak ostatecznie decydujące akcje należały do radomian. W walce na przewagi zwyciężyli 26:24.

Pierwsze minuty drugiej partii były bardzo podobne do tych z pierwszej odsłony. Ponownie to przeciwnicy narzucili swój rytm (8:6) i na przestrzeni seta budowali swoją przewagę (16:11). Pewnie wygrali tę odsłonę 25:19. Szansę na lepszy wynik mieliśmy w trzecim secie, w którym prowadziliśmy choćby 8:7. Gospodarze jednak szybko odwrócili wynik na swoją korzyść, a w drugiej części seta mocno przyspieszyli i wygrali go jeszcze pewniej, niż drugiego 0 25:17.

Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
(26:24, 25:19, 25:17)

Czarni Radom: Moniak, Wasilewski, Zugaj, Zwiech, Kaźmierczak, Jerzyna, Filipowicz (libero) oraz Zdrojewski,
Łuczniczka Bydgoszcz: Kleinschmidt, Wiese, Wołowicz, Bobrowski, Rajsner, Mikler, Stysiał (libero), Herrmann (libero) oraz Blige, Ratajczyk, Zimniak, Lesiuk, Różański, Mendel.

2015-10-10:1383 Napisane przez: Anna Wawrzyniak