Rywale lepsi w Kędzierzynie-Koźlu

Fazę play-off rozpoczęliśmy meczem w Kędzierzynie-Koźlu. Niestety, po trzech setach gry lepsi okazali się siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, obejmując prowadzenie w rywalizacji.

Stan rywalizacji: 1:0 dla ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0
(25:20, 25:21, 25:14)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Lorenc, Jastrowicz, Semeniuk, Krawiecki, Woźnica, Maziarz, Banach (libero) oraz Walczak.
Łuczniczka Bydgoszcz: Wypijewski, Zimniak, Siwicki, Szczechowicz, Mendel. Mikler, Kowalski (libero) oraz Liszewski, Reichel, Gałązka, Skórkowski.

Rewanżowy mecz rozegramy w najbliższą środę o godzinie 17:00 w hali Chemika. O zwycięzcy rywalizacji decyduje epszy bilans punktów meczowych, w momencie remisu, rozgrywany jest "złoty set".

2017-03-23:1031 Napisane przez: redakcja