Statystyki weekendowych meczów

Młodzi siatkarze Transferu mają za sobą intensywny weekend. Rozegrali bowiem dwa mecze, w obu ciesząc się ze zwycięstwa. Szczególnie drugi pojedynek przyniósł nam wiele emocji. Bielszczanie zdołali urwać naszym siatkarzom seta.

W meczu z MKS Banimex Będzin spisaliśmy się bardzo dobrze. Pewnie w ataku, bloku i w zagrywce. To pozwoliło nam na niepodważalną wygraną za trzy punkty. MVP spotkania wybrany został Jędrzej Goss.

Zdecydowanie trudniej było w niedzielę, kiedy to podejmowaliśmy ekipę BBTSu Bielsko-Biała. Goście nie zamierzali tanio sprzedać skóry i ambitnie walczyli, by urwać punkty naszym siatkarzom. Skończyło się na urwanym secie, jednak szczególnie w końcówce czwartej partii obie ekipy zadbały o sporą dawkę emocji. Bydgoszczanie wygrali dopiero po 34 minutach, wynikiem 31:29.

Transfer Bydgoszcz – MKS Banimex Będzin
3:0

Transfer Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała
3:1

Z racji tego, iż mieliśmy w weekend dwa spotkania Młodej Ligi, statystyki z tych meczów przedstawiamy w nieco innej formie. Wystarczy kliknąć w ikonkę poniżej z nazwą spotkania, by zobaczyć jego statystyki.

2015-01-27:1223 Napisane przez: Anna Falk, statystyki - Robert Kaźmierczak