W Kędzierzynie-Koźlu zaczynamy play-off

Wyjazdowym meczem w Kędzierzynie-Koźlu rozpoczniemy I rundę play-off Młodej Ligi U-23. W czwartek zmierzymy się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Po dłuższej przerwie spowodowanej m.in. mistrzostwami Polski juniorów, powracamy na parkiety Młodej Ligi U-23. Naszym rywalem w pierwszej rundzie play-off jest ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Kędzierzynianie zajęli trzecie miejsce w grupie A, gromadząc na swoim koncie 23 punkty i ustępując miejsca BBTS-owi Bielsko-Biała oraz Jastrzębskiemu Węglowi. ZAKSA w rundzie zasadniczej wygrała osiem spotkań, przegrywając cztery mecze.

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz z wysokiego C rozpoczęli rundę zasadniczą, wygrywając mecz za meczem. Pierwszą porażkę ponieśliśmy dopiero w grudniu, ulegając w tie-breaku RCS Cerradowi Czarnym Radom. Ostatecznie rywalizację zakończyliśmy na drugim miejscu w grupie B, z 29 punktami na koncie. Dziesięć razy cieszyliśmy się ze zwycięstwa, a tylko dwukrotnie rywale okazali się lepsi od nas.

Dwumecz I fazy play-off rozpoczynamy w Kędzierzynie-Koźlu, a drugie spotkanie rozegramy 29 marca o godzinie 17:00 we własnej hali. Przy remisie w meczach, o awansie decyduje lepszy bilans punktów meczowych. Jeśli oba zespoły zgromadzą tyle samo punktów meczowych, rozegranie zostanie "złoty set".