Warszawianie wyrównują stan rywalizacji

Siatkarze Młodej Delecty Bydgoszcz spędzą w stolicy dzień dłużej. Zespół AZS Politechniki Warszawskiej po przegranej w trzech setach w pierwszym meczu z naszą drużyną, nie złożył broni. Dziś na własnym parkiecie pokonał bydgoszczan 3:1 i wciąż ma szansę na grę o piąte miejsce. Jutro mecz rewanżowy.

Podopieczni Bartosza Zaparuchy bardzo chcieli zakończyć rywalizację już dzisiaj, nie skazując się na dodatkowe nerwy w trzecim meczu. Spotkanie lepiej rozpoczęli jednak gospodarze i kontrolowali przebieg premierowej odsłony. Nasi siatkarze nie zamierzali się jednak poddawać i po wyrównanej walce rozstrzygnęli na swoją korzyść końcówkę drugiego seta - 25:23. Kolejne dwa sety należały już jednak to miejscowej ekipy, która wygrywając 3:1 doprowadziła do trzeciego - decydującego starcia. A to już jutro, również w Warszawie.

AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz 3:1
(25:22, 23:25, 25:19, 25:21)