Z Kielc wracamy bez punktów

Młodzi siatkarze Transferu Bydgoszcz nie poszli w ślady swoich starszych kolegów, którzy w piątkowy wieczór pokonali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Podopieczni Tomasza Zaczka w wyjazdowym spotkaniu z Effectorem Kielce musieli uznać wyższość przeciwników, przegrywając w czterech setach.

Bydgoszczanie do Kielc udali się w piątek, gdzie w sobotni poranek walczyli z miejscowym Effectorem. Niestety nie udało nam się zdobyć bardzo ważnych punktów. Gospodarze pojedynku wzięli rewanż za porażkę, której doznali w bydgoskiej hali Chemika. Tak jak wówczas nasz zespół, tak tym razem oni zwyciężyli 3:1. Podopiecznym Tomasza Zaczka udało się wygrać tylko w drugim secie. Pozostałe partie należały do przeciwników.

Effector Kielce - Transfer Bydgoszcz 3:1
(25:19, 17:25, 25:16, 25:21)

2014-01-18:1203 Napisane przez: Anna Falk