Indykpol pokonany! Trzy punkty dla lidera!

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz w dobrym stylu wrócili na ligowe parkiety, wygrywając pierwsze spotkanie w nowym roku. We własnej hali 3:1 pokonali Indykpol AZS Olsztyn w meczu rozgrywanym awansem.

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz po miesiącu przerwy, rozegrali kolejny mecz. Rywalem był Indykpol AZS Olsztyn, który tylko w trzecim secie okazał się lepszy od bydgoszczan. Pozostałe partie należały do siatkarzy trenera Bartosza Zaparuchy. Najwięcej punktów zdobył Kacper Bobrowski - 15.

MVP: Marcel Liszewski

Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
(25:22, 25:18, 21:25, 26:24)

Łuczniczka Bydgoszcz: Szczechowicz, Liszewski, Gaura,  Bobrowski, Mendel, Reichel, Kowalski (libero) oraz Gałązka, Skórkowski.
Indykpol AZS Olsztyn: Mielczarek, Leliwa,  Kulik, Kubacki, Świdroń, Lasecki, Ciunajtis (libero).

2017-01-21:1107 Napisane przez: redakcja