Kadeci bez awansu do finałów

W miniony weekend kadeci BKS Chemika Bydgoszcz w Gdańsku rywalizowali w półfinałach mistrzostw Polski. Bydgoszczanie wygrali jeden mecz i nie zdołali awansować do finałów.

Chemik Bydgoszcz zmagania w półfinałach rozpoczął od meczu z Energetykiem Poznań. Bydgoszczanie pewnie wygrali pierwsze spotkanie, zwyciężając  w setach do 16, 11 i 15. Kolejne mecze podopieczni trenera Macieja Kwiatkowskiego zagrali z faworyzowanymi Czarnymi Radom i Treflem Gdańsk. Chemik nie zdołał urwać seta przeciwnikom, przegrywając oba mecze 0:3. Bydgoszczanie nie zapewnili sobie awansu do finału, ale i tak pokazali się z dobrej strony.

Terminarz i wyniki:

16.03.2018  (piątek)
godz.  13.00 Trefl Gdańsk S.A. - RCS Czarni Radom 2:3 (20:25, 25:17, 21:25, 25:18, 13:15)
godz.  15.00 KS Energetyk Poznań - BKS Chemik Bydgoszcz 0:3 (16:25. 11:25, 15:25)

17.03.2018  (sobota)
godz. 10.00 RCS Czarni Radom - BKS Chemik Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:18, 25:18)
godz. 12.00 Trefl Gdańsk S.A. - KS Energetyk Poznań 3:1 (25:14, 23:25, 25:22, 25:17)