Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
"Niewiele potrzeba do szczęścia"

Cześć !

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Dla każdego z nas jest to ważny okres. Możemy zobaczyć się z rodzinami, odpocząć chwilę od stresu związanego z siatkówką i złapać trochę świeżości. W tym roku  niestety wolnego nie będzie zbyt wiele. 22 grudnia trenujemy po południu, a 26 jeszcze z kawałkami pysznego świątecznego jedzenia miedzy zębami spotykamy się w Łuczniczce. Dlatego jeśli ktoś lubi obżerać się przy świątecznym stole, odradzam zawód - siatkarz ! Skoro święta to prezenty, skoro prezenty to gwiazdor ! Co powiecie na takiego gwiazdora ? ;)

Jeśli myślicie, że bardzo ciężko trenujemy, to generalnie macie racje, ale na treningu może się również bardzo nudzić.

Cupko:

Wierzcie mi, że jeszcze nigdy nie widziałem Cupka tak szczęśliwego ! Jeden rzut, a ile może dać radości. Dlatego jeśli siedzicie teraz przed komputerami i myślicie „ale dzisiaj brzydka pogoda” lub „nic mi się dzisiaj nie chce”, zobaczcie jak niewiele potrzeba do szczęścia ! ;)


W niedziele byłem gościem w programie „Sektor Kibica” w TVP Bydgoszcz. Dla zainteresowanych zamieszczam link:

http://bydgoszcz.tvp.pl/18074742/z-janem-nowakowskim-1412vvv

Jeśli ktoś chce wiedzieć jak zacząłem grać w siatkówkę, lub jak ma na imię moja rybka i dlaczego – zapraszam do obejrzenia.

Z telewizji trafiłem do radia. Razem z Kipkiem i Boniem wczoraj zostaliśmy zaproszeni do zaśpiewania kolędy w radiu PiK. Niestety problemy techniczne z komputerem, mimo długich prób, nie pozwoliły mi wrzucić dla Was filmiku. Mam nadzieję, że uda mi się zrobić to jak najszybciej. W zamian za to wrzucam kilka fotek.

Brak tego video niestety skrócił post, ale to nie wszystko, co przygotowałem ;) W osobnym poście zamieszczę konkurs jeszcze dzisiaj !

Johny !

2014-12-17:2928 Napisane przez: Jan Nowakowski
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 5
OdŚrodka
dodano: 2014-12-17 22:27:49
Zdecydowanie pora na nowy komputer ! Muszę o tym pomyślec ;) efekt kolędowania (małą próbke) prawdopodobnie dodam jak tylko otrzymam dźwięk od radia ;)
Orka37
dodano: 2014-12-17 16:07:16
Matko, co Ty masz z Tym komputerem? Pora na nowy? Brak Nikodem Wolańskiego śpiewającego kolędę to tak dla dobra publiczności? XD PS; Zapomniałeś dodać, że dodasz post jak Ci komputer nie nawali XD
Kinga
dodano: 2014-12-17 12:30:04
Janko muzykant i spółka ;D
hantom
dodano: 2014-12-17 11:35:17
Już wiem co powinieneś dostać pod choinkę. Komputer!:)
Sandra
dodano: 2014-12-17 11:15:40
Tez czekam na efekty wczorajszego kolędowania, bo tez śpiewalam :) I nawet mialam okazje przybić z wami piątke! :D Powodzenia dzisiaj!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem