Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Nasi siatkarze dla społeczeństwa

Sezon 2012/2013

Bajkowa Bydgoszcz

Bajkowa Bydgoszcz to kolejna z akcji, w którą postanowiliśmy się włączyć. Barwna parada ulicami miasta, zabawy, konkursy, występy gwiazd, nagrody i mnóstwo niespodzianek! To wszystko już 1 czerwca na Wyspie Młyńskiej! W filmiku promującym akcję wystąpił kapitan naszej drużyny - Wojciech Jurkiewicz!
Link do filmiku

Turniej na Wyspie Młyńskiej (08.08.2012)

Spotkanie z kibicami w Galerii Pomorskiej (27.09.2012)

Z wizytą w Zakładzie Karnym w Grudziądzu (28.09.2012)

Po prezentacji w Galerii Pomorskiej, siatkarze Delecty Bydgoszcz udali się do Grudziądza, by dzień później rozegrać tam mecz towarzyski z ekipą LOTOSu Trefla Gdańsk. Zanim jednak miało to miejsce, w piątkowe przedpołudni szkoleniowcy naszej drużyny: Piotr Makowski i Marian Kardas, masażysta Tomasz Stasiak oraz  trójka zawodników: Andrzej Wrona, Marcin Wika i Piotr Lipiński, udali się do Zakładów Karnych w Grudziądzu, by spotkać się z osadzonymi. Cała szóstka najpierw spotkała się z więźniami w sali, by móc z nimi porozmawiać oraz odpowiedzieć na ich pytania, a następnie udała się na mały obchód. Nasza ekipa zobaczyła m.in. spacerniak, siłownię czy też zwiedziła jedną z cel. Dla wszystkich było to nowe doświadczenie.

Amatorski Turniej Siatkówki (03.10.2012)

„Podaruj życie” (24.10.2012)

Podczas trwania spotkania w ramach Pucharu CEV, pomiędzy Delectą Bydgoszcz a Halkbankiem Ankara – 24 października – w hali Łuczniczka działało stoisko akcji „Podaruj życie”. Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy przystąpili do ogólnopolskiej kampanii „Podaruj życie”. Wolontariusze podczas naszego meczu, rozdawali ulotki, a także rozmawiali z kibicami na temat samej akcji. Jej celem było podniesienie świadomości naszego społeczeństwa na temat transplantacji narządów i rozdanie oświadczeń woli.

Bezpieczeństwo na drogach (10.2012)

Codziennie na drogach ginie blisko 12 osób, z czego cztery z nich to piesi i rowerzyści, którzy często są niewidoczni! Tym bardziej teraz, gdy coraz szybciej zapada zmrok, powinniśmy zwrócić uwagę na to, by być widocznymi na drodze. Kosztuje nas to niewiele, a zyskujemy pewność, że jako uczestnicy ruchu jesteśmy zauważalni dla innych. Właśnie dlatego włączyliśmy się w tę akcję, proponując na dobry początek, by wolontariusze przed meczami prezentowali naszym kibicom magiczne tuby, tłumacząc zarówno sposób ich działania, jak i opowiadając o całej akcji. Wziąć w niej udział mógł każdy z nas. Wystarczyło wpłacić na konto Stowarzyszenia „Bezpieczeństwo Dziecka” 50 zł, wykupując tym samym moduł na autobusie o wymiarach 10x10 cm i umieścić w nim swoje zdjęcie. Magiczny autobus już wkrótce wyruszy na ulice Bydgoszczy. Znajdziecie na nim również zdjęcia siatkarzy Delecty Bydgoszcz. Plan akcji był bardzo prosty: jedna szkoła – jedna tuba. Im więcej zgromadzonych pieniędzy, tym więcej wyprodukowanych tub, czyli więcej obdarowanych szkół. Tuby mają pomóc w zmianie sposobu myślenia oraz podejściu do bezpieczeństwa na drogach. Wielka w tym również rola rodziców, którzy powinni zachęcać swoje dzieci do noszenia odblasków. My również – jako Klub Delecta Bydgoszcz - pragniemy to zrobić, dlatego włączyliśmy się w tę akcję. Mamy nadzieję, że pomożemy w wypromowaniu nawyku noszenia odblasków. Bo jeśli dzięki temu uda się uratować choćby jedno ludzie życie, to warto jest to robić!

Bieg Niepodległości (11.11.2012)

11 listopada, jak co roku, przedstawiciele naszego klubu – trener Piotr Makowski oraz kapitan drużyny Wojciech Jurkiewicz – wzięli udział w Bydgoskim Biegu Niepodległości. Był on symbolicznym wyrazem radości z odzyskanej niepodległości i doskonałą okazją do integracji oraz wspólnej zabawy.

Wizyta w Kruszwicy (19.11.2012)

Przedstawiciele bydgoskiej Delecty – Marcin Wika oraz Marian Kardas – 19 listopada odwiedzili Klub Olimpijczyka w Kruszwicy. Spotkali się z zespołem siatkarek Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika prowadzonym przez pana Pawła Borczaka i panią Lidię Łukowską, gdzie oprócz luźnej rozmowy, odbył się pod okiem trenera Kardasa krótki trening. Kolejnym punktem była wizyta w zaprzyjaźnionym z naszym klubem Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym dla Dziewcząt. Nieodłącznym elementem były oczywiście pamiątkowe zdjęcia i autografy.

Wyroluj Raka z Laurą i bydgoskimi sportowcami – pomóż pokonać raka! (29.11.2012)

Emocji nie zabrakło podczas licytacji! Bydgoszczanie wzięli czynny udział w wieczorze charytatywnym organizowanym przez Eljazz Club, który włączył się w projekt Rak&Rolling realizowany przez Fundację „Rak'n'Roll – Wygraj Życie!”. Do klubu udała się trójka reprezentantów naszego klubu: statystyk – Robert Kaźmierczak oraz Andrzej Wrona i Stephane Antiga. Podczas imprezy, która odbyła się 29.11, wylicytować można było piłki z autografami całej drużyny Delecty, spędzenie z zespołem dnia meczowego, czy też obiad z dwoma siatkarzami. Dzięki temu nasza trójka zebrała na rzecz Fundacji kwotę blisko 2000 zł!

Wizyta w Zespole Szkół Drzewnych (4.12.2012)

Przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę (7.12.2012)

Podziękowania za możliwość uczestniczenia dzieci niepełnosprawnych w meczu naszej drużyny (8.12.2012)

Pomoc dla Kasi Możdżeń! (12.12.2012)

Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Szubinie z wizytą na meczu Delecty (13.12.2012)

13 grudnia siatkarze Delecty Bydgoszcz rozegrali drugi meczu z Hapoelem Mate-Asher Akko w ramach rozgrywek Pucharu Challenge Cup. Podczas trwania tego spotkania z trybun hali Łuczniczka podopiecznych Piotra Makowskiego dopingowało 48 uczniów Gimnazjum nr 2 w Szubinie, którzy przyjechali specjalnie na ten mecz do Bydgoszczy. Pojedynek zakończył się wygraną naszej drużyny w trzech setach, a tuż po nim, uczniowie i siatkarze zrobili sobie wspólne zdjęcie.

Festyn Mikołajkowy na rzecz Kacperka (14.12.2012)

Podziękowania z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Niewidomej i Słabo Widzącej in. L. Braille'a (18.12.2012)

Zagraliśmy dla WOŚP! (12.01.2013)

Akcja PCK - "Stop bosym stopom"

Podziękowania od Zespołu Szkół i Placówek im. Władysława Łokietka w Radziejowie

Podziękowania za wizytę w Szpitalu Jurasza

Certyfikat potwierdzający udział w akcji: "Wspieramy bezpieczeństwo na polskich drogach"

Trening w Szubinie

Akcja dla Eweliny

Delecta Bydgoszcz włączyła się w akcję pomocy dla Eweliny Tańskiej chorej na mukowiscydozę. Podczas meczów o brązowy medal z Jastrzębskim Węglem – 8 i 9 kwietnia – wolontariusze klubu Rotaract Bydgoszcz rozłożyli ulotki w hali, by zachęcić do wsparcia Eweliny.

Przeczytaj artykuł na temat "Pomóżmy Ewelinie"

Wyjątkowa licytacja

Fundacja Mam Marzenie

Postanowiliśmy również wesprzeć bydgoski oddział Fundacji Mam Marzenie. Przekazaliśmy na licytację koszulkę z autografami siatkarzy i trenerów drużyny. Dochód z licytacji zostanie przekazany na spełnienie marzenia jednego z Marzycieli.

Podziękowania ze Szkoły nr 19

Z wizytą w Misiolandii

Po zakończonym sezonie ligowym nasi siatkarze nie tylko odpoczywają, ale także odwiedzają, choćby Przedszkola. Tak było 19 kwietnia, kiedy to: Marcin Wika, Michał Dębiec, Dawid Konarski, Andrzej Wrona, trener Piotr Makowski i statystyk Robert Kaźmierczak, udali się do Przedszkola Misiolandia, by odwiedzić dzieci. Zabawa była przednia.


Galeria zawirerająca zdjecia z wizyty w Misiolandii

Z wizytą w Przedszkolu nr 61

Po wizycie w Przedszkolu Misiolandia, nieco ponad tydzień później nasi siatkarze udali się do kolejnego przedszkola – tym razem Przedszkola nr 61, by złożyć wizytę dzieciom.


Galeria zawierająca zdjecia z wizyty w Przedszkolu nr 61


 

Siatkarze z wizytą w Family Parku

10 maja siatkarze Delecty pożegnali się z kibicami w Galerii Pomorskiej. Dzień później (w sobotę) kilku z nich: Andrzej Wrona, Łukasz Owczarz, Piotr Lipiński i Wojciech Jurkiewicz, wspólnie ze statystykiem Robertem Kaźmierczakiem – udała się do Family Parkum, by pożegnać się z najmłodszymi fanami. Wspólna zabawa z dziećmi przyniosła wszystkim wiele radości!


Galeria zawirerająca zdjecia z wizyty w Family Parku
 

Bajkowa Bydgoszcz

Bajkowa Bydgoszcz to kolejna z akcji, w którą postanowiliśmy się włączyć. Barwna parada ulicami miasta, zabawy, konkursy, występy gwiazd, nagrody i mnóstwo niespodzianek! To wszystko już 1 czerwca na Wyspie Młyńskiej! W filmiku promującym akcję wystąpił kapitan naszej drużyny – Wojciech Jurkiewicz!


Link do filmu promującego akcję "Bajkowa Bydgoszcz"
 

Akcja "Fotel Prezesa"

Licytacja na rzecz Andrzeja

Impreza na Błoniu

16 czerwca odbyły się jubileuszowe obchody – 50lecie Osiedla Błonie w Bydgoszczy. W ich przebieg włączył się także nasz klub, zarówno Chemik jak i Delecta. Przekazaliśmy nagrody rzeczowe do konkursów. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców Osiedla. 

Wizyta w Skrwilnie

2012-12-12:14504 Napisane przez: Administrator
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem