Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Odpowiedzialność społeczna biznesu

Odpowiedzialność społeczna biznesu

Żadna firma nie funkcjonuje w próżni, wolna od uwarunkowań otoczenia, w którym działa. Dążenie do osiągnięcia równowagi i symbiozy w tych relacjach jest nie tylko powinnością etyczną, lecz także biznesową koniecznością.

Działanie biznesu jest nierozerwalnie związane z wykorzystaniem lokalnych zasobów ludzkich. Biznes świadomie lokuje swoje ośrodki tam gdzie nie tylko znajdują się pokłady potencjalnych klientów ale także tam, gdzie ma on dostęp do pracowników o pożądanych kwalifikacjach i kompetencjach. Powszechnie znane powiedzenia „że zadowolony klient generuje kolejnych zadowolonych klientów” a „zadowolony pracownik pracuje lepiej i wydajniej„ nie są tylko pustymi słowami ale także ideą jaką wiele firm uwzględnia z swoich strategiach marketingowych. Rozwój lokalnej społeczności jest zatem obowiązkiem nie tylko instytucji Państwowych czy społecznych ale także biznesu, którego lokalne zaangażowanie społeczne przekłada się na jego globalny sukces.

Rozwój lokalnej społeczności poprzez sport.

Sport jest dla każdego, sport kształtuje pozytywne emocje, spot rozwija fizycznie dzieci i młodzież, sport jest źródłem zainteresowań, kształtuje pozytywne cechy charakteru takie jak sumienność i pracowitość, sport jest sposobem na wypoczynek, relaks i poznawanie ludzi. Jeśli mówimy o sporcie klubowym to jest nie tylko medialnym produktem ale przede wszystkim sposobem spędzania wolnego czasu i nie ważne czy to poprzez aktywny trening, amatorskie granie, uczestnictwo w sporcie naszych dzieci czy doping lokalnej drużyny. Społeczeństwo nie może żyć tylko pracą, każda forma obcowania ze sportem daje ludziom wiele pozytywnych emocji i niezbędne do życia zróżnicowanie otoczenia.

Siatkówka to wspaniała dyscyplina sportu. Rozwija w zrównoważony sposób ludzką fizyczność a jednocześnie umożliwia dążenie do doskonałości i uczy pracy zespołowej. Proste, ale jednocześnie jak bardzo pożądane w nowoczesnej cywilizacji. Odpowiedzialny biznes to nie tylko biznes spełniający wymogi formalno-prawne prowadzenia działalności, to także troska o rozwój naszego społeczeństwa i inwestycje w zasoby ludzkie które przyczyniają się do sukcesu przedsiębiorstwa.

Namawiamy Państwa, naszych lokalnych przedsiębiorców, abyście zaangażowali się wspólnie z naszym klubem, w rozwój naszej społeczności, w rozwój poprzez sport, poprzez dyscyplinę jaką jest siatkówka.

2012-08-27:13452

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem