Aktualności - Puchary
2013-03-03

To był mecz walki, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Bydgoszczanie wierzyli i bardzo chcieli wywalczyć awans do finału Challenge Cup. Po 132 minutach gry w hali Łuczniczka zapanowała ogromna radość, bowiem siatkarze Delecty doprowadzili do „złotego seta”. Kilkanaście minut później okrzyków radości już jednak nie było...

2013-03-02

Siatkarze Delecty Bydgoszcz zakończyli swoją przygodę z europejskimi pucharami. Zdołali doprowadzić do złotego seta, wygrywając mecz 3:2, jednak decydująca partia padła łupem Uralu Ufa. Gospodarze zostawili jednak wiele serca na boisku, walcząc do ostatniej piłki - „Wielkie podziękowania dla mojej drużyny” - mówił trener Piotr Makowski.

2013-03-02

W środę siatkarze Delecty rozpoczęli rywalizację o finał Pucharu Challenge. W pierwszym meczu rozgrywanym w Rosji, lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 3:1. Dziś zdołali doprowadzić do złotego seta wygrywając cały mecz 3:2. Jednak w dodatkowej partii przegrali 12:15.

2013-03-01

Delecta Bydgoszcz przegrała pierwszy mecz w ramach półfinału Challenge Cup. W odległej Ufie mierzyła się z miejscowym Uralem. Rosja nie okazała się szczęśliwa dla naszego zespołu bowiem 3:1 zwyciężyli gospodarze. Siatkarze Delecty zapowiadają jednak walkę i liczą na „złoty set”.

2013-02-27

Siatkarze Delecty przegrali dziś w Rosji z miejscowym Uralem Ufa. Był to pierwszy mecz w ramach półfinału Challenge Cup. Bydgoszczanie byli bliscy doprowadzenia do tie-breaka, jednak ostatecznie przegrali 24:26 w trzecim secie i 1:3 w całym meczu.

2013-02-26

Czas rozpocząć rywalizację w półfinale Challenge Cup. Bydgoszczanie trafili na bardzo trudnego przeciwnika. Zagramy bowiem z Uralem Ufa. Już jutro pierwsze spotkanie, którego nasz zespół nie będzie faworytem. Tym bardziej iż zagramy bez Michała Masnego.

2013-02-25

Siatkarze Delecty Bydgoszcz rozpoczynają walkę w półfinale Challenge Cup. Już dziś podopieczni Piotra Makowskiego wylecą do Rosji, gdzie w środę rozegrają pierwszy mecz z drużyną Uralu Ufa. Kilka dni później odbędzie się rewanż w hali Łuczniczka!

2013-02-14

Siatkarze Delecty Bydgoszcz odnieśli wczoraj bardzo ważne zwycięstwo. Tydzień temu w Serbii przegrali pierwszy mecz ćwierćfinałowy z Radnickim Kragujevac, jednak wczoraj najpierw odrobili straty wygrywając 3:0, a następnie na swoją korzyść rozstrzygnęli złoty set.

2013-02-13

Siatkarze Delecty Bydgoszcz odrobili straty z pierwszego meczu ćwierćfinałowego, wygrywając dziś z Radnickim Kragujevac 3:0 i doprowadzając tym samym do "złotego seta". Decydująca parta była niezwykle wyrównana, jednak w końcówce to gospodarze postawili kropkę nad i, dzięki czemu zagrają w półfinale Challenge Cup!

2013-02-13

W ubiegłym tygodniu odbyły się pierwsze mecze ćwierćfinałowe Pucharu Challenge. W jednym z nich zmierzyły się drużyny: Radnicki Kragujevac oraz Delecta Bydgoszcz. Faworytem tego dwumeczu był zespół z Polski. Pierwsze spotkanie 3:0 wygrał jednak Radnicki Kragujevac i to ta drużyna jest bliższa półfinału Challenge Cup.