Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Nasi siatkarze dla społeczeństwa 2015/2016

Sezon 2015/2016

Siatkarze z wizytą w Galerii Pomorskiej

Mecz pokazowy w Solcu

Sparing w Wilczynie

Szlachetna Paczka

Dzień Kolorowej Skarpetki

Biały Miś

Tradycyjnie już, jak co roku, przedstawiciele naszego klubu byli gośćmi specjalnymi podczas 48. już finału Białego Misia. Tym razem dzieciom w rywalizacji o tytuł pomagali: Tomasz Bonisławski i Nikodem Wolański, którzy zagrzewali dzieci do walki i osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Zabawa była przednia, jednak nie brakowało także wielkich emocji! Najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 64, która obroniła mistrzowski tytuł.

Drzwi Otwarte Toyoty Bydgoszcz

Z wizytą w przedszkolu

Wizyty u najmłodszych kibiców to jedne z ulubionych wizyt naszych siatkarzy. Tym razem przedstawiciele naszej drużyny: Wojciech Jurkiewicz, Łukasz Wiese, Jan Lesiuk i statystyk Robert Kaźmierczak odwiedzili dzieci w Przedszkolu Integracyjnym nr 61 w Bydgoszczy.

Wizyta w II LO w Bydgoszczy

We wtorek 26 kwietnia przedstawiciele klubu: Jan Nowakowski, Grzegorz Kosok, Michał Żurek, Nikodem Wolański, Łukasz Wiese i trener Marian Kardas udali się do II Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy. Wizyta ta związana była z Tygodniem Zdrowia, który organizowała klasa pierwsza o profilu biologiczno-chemicznym. Nasi siatkarze opowiadali o m.in.: trybie życia sportowca, o tym, jak wygląda ich dieta, czy liczą kalorie i jakimi słodyczami najbardziej lubią się zajadać. Siatkarze przedstawili początki swojej kariery, jej najtrudniejsze momenty, ale także te, które najlepiej wspominają. Młodzież interesowało również, jak codzienne treningi i częste mecze odbijają się na zdrowiu. Sportowcy mówili o swojej motywacji do ciężkiej pracy nad sobą i walce z własnymi słabościami. Zachęcali do prowadzenia aktywnego i zdrowego trybu życia.

Spotkanie z wolontariuszami

Wizyta w Skrwilnie

 

 

2015-07-31:9134 Napisane przez: Administrator
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem