Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Pierwszy sparing na korzyść BKS Visla Bydgoszcz.

Pozytywnym akcentem rozpoczął się cykl meczów kontrolnych naszej drużyny. Podopieczni Marcina Ogonowskiego pokonali na własnym terenie ekipę APP Krispol Września 3:1. Już przed meczem ustalono, że starcie rozegrane zostanie w 4 setach.

Pierwsza partia rozpoczęła się wyrównaną walką punkt za punkt, a po udanym bloku bydgoszczanie wyszli na prowadzenie trzypunktowe prowadzenie. Podopieczni Marcina Ogonowskiego skutecznie grali w bloku i systematycznie powiększali przewagę. Wypracowanej bezpiecznej rezerwy gospodarze już nie oddali i choć szkoleniowiec gości, Marian Kardas branymi czasami próbował poderwać do walki swoich podopiecznych, to gospodarze pewnie prowadzili do końca seta, zwyciężając 25:15.

W drugim secie od początku swój rytm gry narzucili gospodarze i po podwójnym bloku Strzeżka i Galabova wyszli na prowadzenie 5:2. Dobra dyspozycja naszych siatkarzy i błędy zawodników z Wrześni powiększały naszą pule punktową (12:7). Dalsza część seta toczyła się pod dyktando siatkarzy znad Brdy, którzy ponownie brylowali w bloku i zakończyli drugiego seta 25:17.

Trzecia odsłona zaczęła się wyrównaną walką po obu stronach siatki. Po udanym bloku podopieczni Mariana Kardasa wyszli na jednopunktowe prowadzenie (3:4). Gra była bardzo wyrównana i żadna z ekip nie była w stanie wyjść na prowadzenie, jednak błędy po naszej stronie spowodowały, że przyjezdni odskoczyli na trzy oczka (16:19) a kolejne błędy naszej ekipy pomagały rywalom w budowaniu przewagi. Ruszył się również blok gości, którzy zaczęli odjeżdżać nam punktowo. Bydgoszczanie zaczęli nadrabiać straty i do podopiecznych Mariana Kardasa traciliśmy już tylko dwa oczka (21:23), jednak po ataku w aut to goście mogli cieszyć się wygranym setem (21:25).

W czwartą i ostatnią partię pomyślnie weszli gospodarze, którzy prowadzili już trzema punktami, systematycznie powiększając przewagę (10:5). Kolejne efektywne akcje zaowocowały przerwą na żądanie trenera Kardasa, jednak bydgoszczanie byli zdecydowanie na fali i utrzymywali bezpieczną przewagę (15:9). Dzięki skutecznej grze zarówno w polu serwisowym jak i na siatce gospodarze pewnie wygrali 25:16 i całe spotkanie 3:1.

BKS Visła Bydgoszcz – APP Krispol Września 3:1 (25:15, 25:17, 21:25, 25:16)

2020-08-20:556 Napisane przez: redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem