Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
"Podziel się kilometrem" z udziałem siatkarzy

Siatkarze Transferu Bydgoszcz przygotowują się do sezonu 2014/2015. Ciężko pracują na treningach, by jak najlepiej zaprezentować się na starcie rozgrywek. Dziś pierwsze zajęcia z zespołem odbędzie serbski przyjmujący – Konstantin Cupković.

Mimo iż bydgoszczanie ciężko trenują, a niedziela to dla nich czas odpoczynku, kilku z nich: Jakub Jarosz, Paweł Woicki, Nikodem Wolański i Wojciech Jurkiewicz pojawili się na X Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, które odbywały się na obiektach Zawiszy.

Nasi siatkarze tym samym wspierali akcję PZU – „Podziel się kilometrem”, która ma na celu promocję i zwiększanie wśród Polaków chęci do biegania. Akcja ta łączyła przyjemne z pożytecznym. Działamy dla siebie i swojego zdrowia, zmuszając organizm do wysiłku, a jednocześnie pomagamy innym. Poprzez swój udział w akcji każdy z nas może przyczynić się do realizacji celu charytatywnego, którym zajmuje się PZU. Pieniążki trafią do osób potrzebujących wsparcia (fundacji, stowarzyszenia itp.).

Jak sama nazwa wskazuje – „Podziel się kilometrem” – zatem należy przebieg co najmniej kilometr na bieżni w specjalnej strefie PZU. Za każdy kilometr PZU płaci 10zł. Cel szczytny, zatem nie mogło zabraknąć i naszych siatkarzy. Dziś kolejna odsłona akcja, a biegać będzie m.in. Konstantin Cupković, który wczoraj przyjechał do Bydgoszczy, a dziś rozpocznie treningi z drużyną.

2014-08-25:3427 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem