Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Siatkarskie studio - sezon 2013/2014

Siatkarskie studio - sezon 2013/2014

Siatkarskie studio to program realizowany w Radiu PiK. W czwartkowe poranki, przed meczami w Bydgoszczy, możecie posłuchać ciekawych wywiadów, a także wygrać piłki z autografami siatkarzy i trenerów naszej drużyny, a także bilety na mecze!

Siatkarskie studnio – odcinek 1

W pierwszym odcinku mogliśmy posłuchać wypowiedzi: Pana Tadeusza Matykiewicza – właściciela Bydgoskiego Domu Aukcyjnego Transfer, szkoleniowca drużyny – Mariana Kardasa, Prezesa Klubu – Piotra Sieńko, a także nowego blogera – Marcina Walińskiego.

Siatkarskie studnio – odcinek 2

W drugim studio, zapowiadającym mecz z Cerrad Czarnymi Radom, mogliśmy posłuchać m.in wypowiedzi Dyrektora Sportowego Klubu – Piotra Makowskiego, który mówił co należy zrobić, by wygrać. O swojej roli w zespole mówił także nasz statystyk – Robert Kaźmierczak.

Siatkarskie studnio – odcinek 3

W odcinku numer trzy, prowadzonym niezmiennie przez Eryka Hełminiaka, wystąpili: nowy rozgrywający naszej drużyny – Paweł Woicki, drugi trener, a zarazem trener przygotowania fizycznego – Wojciech Janas, czy też Grzegorz Najder – obsługujący system challenge. O Strefie Małego Kibica mówiła z kolei Agnieszka Filipek.

Siatkarskie studnio – odcinek 4

W kolejnej odsłonie siatkarskiego studia reporter Radia PiK - Eryk Hełminiak, rozmawiał choćby z trenerem Marianem Kardasem. O czym? O prognozach na mecz z BBTS-em Bielsko-Biała i o nadziejach na pierwsze zwycięstwo. Mogliśmy także posłuchać menadżera ds. marketingu - Tomasza Konieczyńskiego, który podsumował Amatorski Turniej Piłki Siatkówki, a także debiutanta na parkietach PlusLigi - Jana Nowakowskiego, który pod nieobecność Miłosza Zniszczoł, zajmuje miejsce na środku siatki w bydgoskiej drużynie.

Siatkarskie studnio – odcinek 5

W kolejnym już odcinku siatkarskiego studia wystąpili: statystyk naszej drużyny – Robert Kaźmierczak, który był jednym z głównym organizatorów spotkania z kibicami w Galerii Pomorskiej; rozgrywający – Paweł Woicki, który występował w Skrze Bełchatów i mówił o nastawieniu przed meczem z tym rywalem; oraz Sławomir Piotrowski – pomysłodawca akcji „Wspieramy bezpieczeństwo na polskich drogach”, którą wspierają również siatkarze naszej drużyny.

Siatkarskie studnio – odcinek 6

W kolejny siatkarski czwartek w Radiu PiK, mogliśmy usłyszeć: kontuzjowanego Miłosza Zniszczoła, który jeszcze w poprzednim sezonie bronił barw Effectora Kielce; trenera Tomasza Zaczka, który prowadzi zespół Transferu w rozgrywkach Młodej Ligi oraz juniorów bydgoskiego Chemika oraz wokalistę grupy Pax Unity, która przygotowała dla naszego klubu nową piosenkę.

Siatkarskie studnio – odcinek 7

To już siódmy odcinek naszego magazynu w Radiu PiK. Tym razem mogliśmy posłuchać wypowiedzi trenera Vitala Heynena, który podkreślał, że najważniejsze jest dla niego, by jego zespół walczył. Dowiedzieliśmy się także trochę więcej o wolontariuszach, o których mówiła ich „szefowa” - Maria Karasińska. O swojej pracy opowiadał także masażysta zespołu – Tomasz Stasiak.

Siatkarskie studnio – odcinek 8

Czas na ósme już siatkarskie studio, tym razem przed meczem z Jastrzębskim Węglem. Mogliśmy posłuchać w nim Tomasza Bonisławskiego, który wspominał nieudany mecz w pierwszej rundzie z tym przeciwnikiem czy mówił też o klasie rywala; Prezes Klubu Piotr Sieńko wspominał z kolei wygrany mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a także mówił o aktualnej sytuacji drużyny. W imieniu naszego partnera – Gazety Pomorskiej – redaktor Dariusz Knopik opowiadał o gazetce meczowej, którą przygotowujemy na każdy mecz.

Siatkarskie studnio – odcinek 9

W kolejnym odcinku siatkarskiego studia, które tym razem przygotowane zostało przed meczem z AZS Politechniką Warszawską. Wystąpili w nim: Jan Nowakowski, który wspominał m.in. blok na Stephanie Antidze z meczu z PGE Skrą Bełchatów, a także mówił o swojej grze w drużynie Transferu; Hubert Malinowski, który pełni funkcję konferansjera na meczach naszego zespołu; czy Jan Szopiński – Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy, który mówił o tym, jak cenna jest promocja miasta poprzez siatkówkę.

Siatkarskie studnio – odcinek 10

W dziesiątym odcinku Siatkarskiego Studia, które wyemitowane zostało przed meczem z Indykpolem AZS-em Olsztyn. Mecz w hali Urania wspominał Wojciech Janas, asystent trenerów: Vitala Heynena i Mariana Kardasa. Mogliśmy posłuchać także o nowym programie: „Sektor Kibica – Salon Sportowy Przystań Bydgoszcz”, o którym mówił Prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej – Ryszard Ciężki. O występach Transferu opinię wyraził także były trener bydgoskiej drużyny – Waldemar Wspaniały.

Siatkarskie studnio – odcinek 11

W kolejnym Siatkarskim Studiu nie mogło zabraknąć wypowiedzi Dyrektora Sportowego Klubu – Piotra Makowskiego, który gorąco wierzy w zwycięstwo z Lotosem Treflem Gdańsk i awans do play-offu. O spełnieniu marzenia opowiadał z kolei Paweł Stysiał, który cieszy się z możliwości trenowania z pierwszym zespołem i występach w PlusLidze. O roli Ambasadora Klubu mówił natomiast jeden z dwóch Ambasadorów – Radek Olkiewicz.

Siatkarskie studnio – odcinek 12

W ostatnim odcinku siatkarskiego studia, przed ostatnim meczem sezonu z AZS-em Częstochowa, wystąpił drugi trener naszej drużyny – Marian Kardas, Prezes naszego klubu – Piotr Sieńko oraz w imieniu wolontariuszy sezon podsumował Robin Jesse, jedna z osób, która pomaga w organizacji meczów.2013-11-25:7127 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem