Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
BUDUJEMY NOWY SKŁAD
Minął raptem tydzień od zakończenia sezonu. Był to tydzień pełen spotkań i rozmów ze sponsorami oraz zawodnikami, a dzisiaj przedstawiamy efekty dotychczasowych działań i ustaleń.

Na początku dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu za sezon 2020/21. To był bardzo długi i trudny sezon dla nas wszystkich z wielu powodów. Tym bardziej doceniamy wkład całej drużyny w odbudowę bydgoskiej siatkówki - dziękujemy za wysiłek, energię i serducho, które wkładaliście w każdy trening i mecz, za wspieranie siebie nawzajem, za zaangażowanie poza boiskiem w wiele akcji społecznych i charytatywnych.

Czas jednak na nowy sezon i walkę o najważniejszy cel, który nam przyświeca #awans. W związku z tym pora na zbudowanie nowego zespołu, który dalej będzie walczył o powrót do PlusLigi.

W szeregach naszej drużyny zostają:
- Michal Masny,
- Mariusz Marcyniak,
- Mateusz Kowalski,
- Jan Galabov,
- Wojciech Kaźmierczak.

Natomiast nasz klub opuszczają:
- Patryk Łaba,
- Evgeniy Karpinskiy,
- Patryk Strzeżek,
- Kamil Kosiba,
- Jakub Dereń,
którym serdecznie dziękujemy za dotychczasową grę w BKS Visła Bydgoszcz i życzymy powodzenia na ścieżce sportowej kariery.

O pozostałej części składu będziemy informować na bieżąco.
2021-05-21:792 Napisane przez: Agnieszka Maćkowska
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 1
Andrzej
dodano: 2021-05-27 13:44:42
Odbudowa?Jaka odbudowa?Brak awansu to totalna porażka.Ja,jako kibic chciałbym oglądać mecze w Plus Lidze. Widać Bydgoszczy na to nie stać. Te grzecznościowe zwroty są przyjemne, lecz nie przykrywają tej bezradności i totalnego marazmu. Mimo to pozdrawiam

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem