Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
DAMIAN WIERZBICKI ZAGRA W BYDGOSZCZY!


Damian Wierzbicki ostatni sezon ligowy spędził na Dolnym Śląsku w barwach eWinner Gwardii, z którą ostatecznie zajął czwarte miejsce.

- Zajęliśmy czwarte miejsce. Uważam, że finalnie możemy zakończyć go z podniesioną głową, bo walczyliśmy w play offach jak lew, a z LUK Politechniką, która wygrała całe rozgrywki graliśmy jak równy z równym. To były zacięte pięciostowe spotkania. Myślę, że nie skłamię i nie będzie przesadą powiedzieć, iż zabrakło jednej piłki, aby awansować do finału. Jednak taki jest sport, a siatkówka po raz kolejny pokazała nam, że nie można być pewnym absolutnie niczego do momentu, kiedy nie zdobędzie się ostatniego punktu i nie usłyszy się końcowego gwizdka - mówił atakujący po zakończeniu rozgrywek.

Teraz przed Wierzbickim nowy rozdział w karierze. Po sezonie 2020/21 w szeregach Gwardzistów, w którym to wystąpił w 35 meczach, rozegrał 116 setów i zdobył 441 punktów - 383 atakiem, 44 blokiem i 14 zagrywką przenosi się do Bydgoszczy. Atakujący w rankingu najlepszych punktujących uplasował się na 5. pozycji.

Napisała: Katarzyna: Porębska www.tauron1liga.pl

2021-06-22:631 Napisane przez: TK

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem