Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
DO BYDGOSZCZY WRACA ATAKUJĄCY ŁUKASZ OWCZARZ!

Łukasz Owczarz w nadchodzącym sezonie 2021/22 będzie bronił barw BKS Visły Bydgoszcz na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Atakujący po ośmiu latach przerwy powraca do bydgoskiego klubu.

Łukasz Owczarz przez ostatnie dwa sezony występował w Mickiewiczu Kluczbork. Wcześniej bronił barw Stali Nysa. W pierwszym roku wspólnej gry w barwach Mickiewicza wywalczył 7. miejsce, a w ostatnim sezonie kluczborczanie uplasowali się na 8. lokacie.

Atakujący w zakończonych rozgrywkach zagrał w 31 meczach i rozegrał 111 setów, w których zdobył 398 punktów - 320 atakiem, 58 blokiem i 20 zagrywką. Ponadto, aż pięć razy odbierał nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania. Natomiast w rankingu najlepiej punktujących zajął 11. pozycję.

Komunikat klubu BKS Visła Bydgoszcz
"Przywitajcie gorąco Łukasza Owczarza. Po 8 latach powraca do Bydgoszczy, by walczyć z nami o najwyższy cel. Cały czas w znakomitej formie. Silny, dynamiczny, skoczny i niezłomny. Wartość swojej gry w ubiegłym sezonie przypieczętował 5 statuetkami MVP. Wierzymy, że z nim u boku wrócimy do siatkarskiej elity i wszyscy wspólnie będziemy świętować powrót do najlepszych czasów. Już nie możemy doczekać się nowego sezonu"!

Napisała: Katarzyna Porębska, www.tauron1liga.pl

2021-06-22:926 Napisane przez: TK

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem