Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
DRUŻYNA Z NOWĄ NAZWĄ - BKS VISŁA PROLINE BYDGOSZCZ!

Dziś w Urzędzie Miasta Bydgoszczy odbyła się uroczysta konferencja prasowa, na której w obecności Prezydenta Bydgoszczy  Rafała Bruskiego, podpisano  kolejną trójstronną umowę sponsorską pomiędzy  Hurtownią Narzędzi Visła, Spółką PROFIX oraz Łuczniczką Bydgoszcz S.A..

Sponsorzy tytularni, reprezentowani  na konferencji przez Beatę łabęcką i Tadeusza Łabęckiego, podkreślali wymierne  korzyści  promocyjne płynące z wspierania bydgoskiej drużyny. 

Prezes Łuczniczki Bydgoszcz S.A. dziękował Prezydentowi Rafałowi Bruskiemu oraz obu firmom sponsorującym  nasz klub za zaufanie oraz wielki wkład w odbudowę męskiej siatkówki w Bydgoszczy.

Na mocy nowej dwuletniej umowy drużyna będzie występować  w nadchodzącym sezonie pod nazwę BKS Visła Proline Bydgoszcz.

Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła istnieje na bydgoskim ryku od niemal 25 lat. Zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw produkcyjnych w zakresie dostaw narzędzi  do produkcji.  Visła od niespełna roku należy do grupy kapitałowej PROFIX, która skupia kilka przedsiębiorstw z Polski i Europy środkowej.

Spółka Profix jest całkowicie polskim przedsiębiorstwem, działającym w branży narzędziowej  od ponad 25 lat. Jest właścicielem kilku znanych marek, w tym między innymi:

PROLINE - to narzędzia warsztatowe, ogrodowe i budowlane;

LAHTI-PRO- to profesjonalna, nowoczesna i modna odzież robocza, obuwie, okulary itp.;

VISŁA - to narzędzia skrawające, pomiarowe oraz oprzyrządowanie obrabiarek.

Grupa PROFIX działa już na kilku europejskich rynkach m.in. w Polsce, Słowenii, Rumunii, Chorwacji i na Węgrzech i Ukrainie.

 

2021-06-22:858 Napisane przez: TK

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem