Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Dzieci z wizytą w klubie

Wprawdzie Dzień Dziecka już za nami, bo święto to obchodziliśmy w sobotę, jednak właśnie z nim związana była wczorajsza wizyta dzieci w siedzibie naszego klubu. Po raz pierwszy w naszym mieście została zorganizowana akcja - „Fotel Prezesa”. Wszystko dzięki Stowarzyszeniu Wiosna.

Ośmioro dzieci z Akademii Przyszłości odwiedziło nas wczorajszego popołudnia w siedzibie klubu. Nas, a tak konkretniej Prezesa bydgoskiej Delecty – Piotra Sieńko. „Fotel Prezesa to cykliczne wydarzenie podejmowane przez AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI w całej Polsce. Jest to element Systemu Motywatorów Zmian, działań mających na celu zbudowanie w dzieciach wiary w siebie i gotowości do podejmowania wyzwań. Działania takie są uzupełnieniem pracy dziecka z wolontariuszem w systemie 1 na 1” - wyjaśnia Pan Karol Piasecki, który jest koordynatorem regionalnym Akademii Przyszłości w Bydgoszczy. Tego typu akcja w naszym mieście została przeprowadzona po raz pierwszy. Dzieci spotkały się z Prezesem naszego klubu oraz z Prezesem Artego Bydgoszcz – Czesławem Woźniakiem, aby porozmawiać o tym, co to znaczy być prezesem i czego potrzeba, aby odnieść sukces. Mieli też możliwość wymienienia się wizytówkami z prezesami. Oczywiście była też szansa na zdjęcie w „Fotelu Prezesa”.

"Spotkania z ludźmi biznesu mają pokazać dzieciom, że stanowisko, nawet prezesa, jest na wyciągnięcie ręki. Że tacy ludzie i taka praca jest dla nich osiągalna. Wystarczy, że uwierzą w siebie i podbudują to rzetelną pracą. Klub sportowy chyba najpełniej oddaje tę ideę, zwłaszcza koszykarki Artego z brązowym medalem i czwarte miejsce Delecty" – przyznał Pan Karol Piasecki.

Poniżej galeria zdjęć!
[GALERIA]

2013-06-05:4772 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 6
pip
dodano: 2013-06-06 15:11:48
http://www.youtube.com/watch?v=wxyl1sAT1PM Wika na 2 sezony, dobrze jest, myślałam że tylko na 1 sezon zostanie, a tutaj taka niespodzianka, naprawdę chyba związał się z Delectą i bardzo dobrze, mam nadzieję, że nasi nowi siatkarze będą się rozumieć bez słów i będzie dobrze. a to prawdopodobnie nie koniec transferów bo Delecta nie oznajmiła że to już KONIEC. c:
pip
dodano: 2013-06-06 13:10:35
w lipcu dopiero? :o a Jarosz już na 100000% w Lotosie, bo nie ma u nich takiej informacji...
matjol
dodano: 2013-06-06 12:33:08
@skąd ides te info???
ides
dodano: 2013-06-06 09:54:08
to nie koniec jeszcze transferów, w lipcu się coś dowiemy
matjol
dodano: 2013-06-06 08:36:18
@bua na to pytanie akurat odpowiedź nie jest ważna dla niektórych... ciężko napisać czy to koniec transferów...
bua
dodano: 2013-06-05 18:26:17
To fajnie. A kto będzie atakującym?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem