Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Filipiak: mecz charakterów

Po cennym zwycięstwie nad Espadonem Szczecin przed naszym siatkarzami wyjazdowy mecz w Kielcach. - Teraz musimy zapomnieć o meczu ze Szczecinem, chociaż na pewno on nas podbuduje – powiedział atakujący, Bartek Filipiak. 

Bohaterem piątkowego meczu był Bartek Filipiak, który odebrał już czwartą statuetkę MVP w tym sezonie. Atakujący skończył kluczowe piłki tie-breaka, a na swoim koncie zapisał aż 35 punktów. Po niemal trzech godzinach gry pokonaliśmy rywali, bijąc przy tym dwa rekordy ligi.

- Moja zdobycz punktowa faktycznie jest dość okazała, ale w tym momencie najważniejsze jest zwycięstwo. Cieszę się, że mogłem pomóc zespołowi. Trzy razy leżeliśmy na teraflexie, bo Adam dostał w twarz, ja w głowę, później Michał z łokcia, ale podnieśliśmy się. To był mecz charakterów, bo w końcówce właśnie on był najważniejszy, a Espadon Szczecin jest przecież zespołem walczaków. Tie-break opierał się wyłącznie na charakterzr, chyba wszyscy chłopacy potwierdzą, że graliśmy już na ostatkach sił – komentował Filipiak.

Przed siatkarzami Łuczniczki Bydgoszcz kolejny arcyważny mecz. W Kielcach zmierzymy się z Dafi Społem, które w tym sezonie pokonaliśmy już za trzy punkty. - Teraz musimy zapomnieć o meczu ze Szczecinem, chociaż na pewno on nas podbuduje. Wyszliśmy z naprawdę ciężkiej sytuacji i pokazaliśmy, że jesteśmy mocnym zespołem. Z takimi nastrojami i nastawieniem jedziemy do Kielc – zapowiada Filipiak.

2018-02-07:1575 Napisane przez: redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem