Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Gościnnie w Solcu Kujawskim!

Siatkarze Transferu Bydgoszcz promują siatkówkę w regionie. Gdy tylko jest taka możliwość, staramy się wspierać wszelkie akcje dla dzieci i młodzieży, zachęcając do aktywnego trybu życia. Tak było w ubiegłą sobotę w Solcu Kujawskim.

W piątkowy wieczór (16 maja) oficjalnie zakończyliśmy sezon 2013/2014. Dzień później nasz zespół w składzie: Paweł Woicki, Wojciech Jurkiewicz, Tomasz Wieczorek, Bartosz Janeczek, Jan Nowakowski, Piotr Sieńko, Bartosz Filipiak, Marcin Waliński, Łukasz Wiese i Tomasz Bonisławski oraz trener Marian Kardas i masażysta Tomasz Stasiak, udał się do Solca Kujawskiego, by wziąć udział w festynie: „Aktywnie i zdrowo – rodzinnie na sportowo”.

Festyn odbywał się w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nasi siatkarze najpierw kibicowali dzieciom w ich zawodach sportowych, by później robić to, co potrafią najlepiej – grać w siatkówkę. Oczywiście nie obyło się bez żartów, ale też graliśmy na poważnie. Najbardziej w tę rolę wczuł się Marcin Waliński, który stanął w polu serwisowym przy stanie 1:1 i ustawił wynik na 9:1. Później było już troszkę lepiej. Bydgoszczanie minimalnie odpuścili rywalom i pozwolili im odrobić kilka punktów. Cała impreza była jednak niezwykle udana!

Po zakończonych zmaganiach w hali, zespół wraz z wszystkimi uczestnikami festynu, udał się na wspólne ognisko! Podczas jego trwania swoim urodzinowym tortem dzielił uczestników imprezy Janek Nowakowski, który otrzymał go w prezencie od organizatorów! Serdecznie dziękujemy za miłą imprezę, szczególnie naszemu Ambasadorowi – Radkowi Olkiewiczowi, który zaprosił nas do Solca!

A poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia!

[GALERIA]

2014-05-23:4358 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem