Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Z wizytą w szkole w Kozielcu

Mimo iż mamy już końcówkę maja, siatkarze Transferu nie przestają trenować. Pracują w mniejszej grupie i zdecydowanie lżej, jednak znajdują również czas na to, by spotykać się z dziećmi i młodzieżą. Nie inaczej było w miniony wtorek, kiedy to udaliśmy się do szkoły w Kozielcu.

We wtorkowy poranek siatkarze Transferu, w składzie: Wojciech Jurkiewicz, Marcin Wika, Piotr Sieńko, Łukasz Wiese, Tomasz Bonisławski, Marcin Waliński i Bartosz Filipiak, wspólnie z trenerem Marianem Kardasem i masażystą Tomaszem Stasiakiem, udali się w odwiedziny do Szkoły Podstawowej im. Ligi Kobiet Polskich w Kozielcu. Na zaproszenie Pani Dyrektor – mgr Agnieszki Senska-Szala oraz współorganizatora tej wyprawy – Piotra Sumary, spotkaliśmy się z dziećmi ze szkoły.

W Kozielcu nasi siatkarze zameldowali się kilkanaście minut przed godziną 11:00. Po krótkim spotkaniu z Panią Dyrektor, do małej sali gimnastycznej, w której zostaliśmy przyjęci, przybyli Ci, którzy najbardziej czekali na wizytę naszych siatkarzy – uczniowie Szkoły Podstawowej z klas 1-6. To, iż długo wyczekiwali na to spotkanie było widać na ich twarzach. Dzieci z chęcią zadawały pytania, a nasi siatkarze i trener starali się na wszystkie odpowiedzieć. Nie mogło oczywiście zabraknąć pytania o to, jak naszym zawodnikom grało się z obecnym szkoleniowcem reprezentacji Polski – Stephanem Antigą.

Oczywiście był także czas na rozmowy, autografy i wspólne zdjęcia! Serdecznie dziękujemy za tak miłą wizytę i z pewnością z chęcią pojawimy się tam ponowie!

Poniżej galeria zdjęć z naszej wizyty w Szkole, której autorem jest Piotr Sumara!

[GALERIA] 

2014-05-21:4532 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 2
sta
dodano: 2014-05-22 22:09:13
wg kontraktu zapewne jeszcze jest.
@Informator
dodano: 2014-05-22 21:05:28
Ale Wika już nie jest naszym siatkarzem przecierz ...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem