Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Indywidualne typy na bydgoską drużynę i zawodników

 

 

Obstawianie zakładów wzajemnych to szansa na wygraną i po prostu dobra zabawa.

Niektórzy bukmacherzy, jak np. Betfan, dają graczom wyjątkowe możliwości samodzielnego przygotowywania zakładów na różne wydarzenia, nie zawsze związane stricte ze sportem. Oczywiście z opcji tej mogą skorzystać także kibice BKS Visły Bydgoszcz!

Siatkówka jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce. Przejawia się to nie tylko w wypełnionych po brzegi halach, zainteresowaniu stacji telewizyjnych i sponsorów, ale także coraz szerszej ofercie legalnych bukmacherów na siatkówkę. Tradycyjne zakłady wzajemne na mecze siatkarskie – na poziomie Plus Ligi i Tauron 1. Ligi, w Polsce, Europie i na świecie, w ligach krajowych i europejskich pucharach czy na poziomie reprezentacyjnym – znaleźć można właściwie u każdego legalnego operatora.

Najczęściej oferują oni zakłady dwudrogowe na zwycięstwo konkretnej drużyny (1 – wygrana gospodarzy, 2 – wygrana gości), ale także różnego rodzaju handicapy, zakłady na zwycięzcę pierwszego seta, parzystą lub nieparzystą liczbę setów, liczbę zdobytych przez daną drużynę punktów itp. W rozpoczynającym się niebawem sezonie Tauron 1. Ligi kibice BKS Visły       z pewnością będą mieli w czym wybierać.

My BET – stwórz własny zakład na BKS Visłę

Bardzo ciekawie na tym tle przedstawia się promocja My BET przygotowana przez firmę Betfan, legalnego bukmachera online (zezwolenie MF z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018). Jest ona przeznaczona dla osób, które nie znalazły w ofercie bukmachera interesującego je zakładu. Przez specjalny formularz na stronie internetowej bukmachera można zgłosić chęć zawarcia określonego zakładu – propozycja zostanie rozpatrzona w ciągu 24 godzin przez analityków operatora. Po pozytywnej weryfikacji gracz otrzyma maila z informacją zwrotną, a zakład pojawi się na stronie Betfan i będzie dostępny dla wszystkich graczy.

Jakie propozycje dotyczące  BKS Visły można by zgłosić do bukmachera? Kilka pomysłów wydaje się z pewnością bardzo ciekawych… Być może Patryk Strzeżek w ciągu sezonu 2020/2021 pozbędzie się bujnej czupryny i zmieni fryzurę? Czy można przypuszczać, że w którymś z setów w nowym sezonie BKS Visła pozwoli zdobyć przeciwnikowi mniej niż 10 punktów? Może BKS Visła zakończy cały sezon bez porażki w meczu domowym? To tylko kilka pomysłów – jesteśmy przekonani, że wśród kibiców zespołu z Bydgoszczy szybko pojawiłoby się o wiele więcej ciekawych propozycji zakładów z udziałem naszej drużyny.

2020-10-05:502 Napisane przez: TK

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem