Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Mecz pokazowy w Solcu

Ostatnie dni dla podopiecznych Piotra Makowskiego są niezwykle intensywne. W czwartek i piątek rozegrali mecze kontrolne z pierwszoligowymi zespołami. W sobotnie popołudnie bydgoscy siatkarze wraz ze sztabem szkoleniowym wyruszyli do Solca Kujawskiego, by rozegrać mecz pokazowy. Propagowanie tam siatkówki staje się już małą tradycją.

Dzisiejszy mecz sparingowy różnił się nieco od poprzednich. Team Łuczniczki Bydgoszcz został podzielony przez szkoleniowców na dwie drużyny, które w założeniu rozegrać miały między sobą  4-setowy pojedynek. Ciekawostką może być fakt, że bydgoska ekipa ma w swoich szeregach wszechstronnych zawodników, którzy w razie potrzeby grają na niecodziennych dla siebie pozycjach. Na czas chwilowej niedyspozycji Bartosza Krzyśka, środkowy bydgoskiej ekipy, Janek Nowakowski zaprezentował się na ataku.

Pierwsze starcie obu drużyn, mimo zaciętości i walki po obu stronach siatki zakończyło się zwycięstwem I składu 25:19. W drugim secie doszło do małej roszady w obu zespołach. Nasi rozgrywający zamienili się miejscami na boisku. Po raz kolejny lepsi okazali się zawodnicy pierwszego teamu, którzy pokonali swoich kolegów ponownie do 19. 

W następnej odsłonie pojedynku Wolański i Radke wrócili do zespołów, w których rozpoczęli spotkanie. Przy stanie meczowym 16:10 dla II składu pojedynek został przerwany ze względu na niewielki uraz rozgrywającego Murilo. Mecz odbył się przy dużym zaangażowaniu wszystkich siatkarzy, którzy chcieli z jak najlepszej strony pokazać swoje umiejętności soleckiej publice. Teraz przed siatkarzami dzień odpoczynku. W poniedziałek nasi siatkarze rozegrają mecz sparingowy w Wilczynie. 

Składy zespołów:
Skład I: Murilo Radke, Jakub Jarosz, Grzegorz Kosok, Wojciech Ferens, Dawid Murek oraz Michał Żurek (libero),
Skład II: Nikodem Wolański, Jan Nowakowski, Wojciech Jurkiewicz, Łukasz Wiese, Jan Lesiuk oraz Tomasz Bonisławski (libero).

[GALERIA]

2015-09-11:3344 Napisane przez: Justyna Matuszak
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 3
julka
dodano: 2015-09-13 18:42:42
Było extra, podoawałam piłki :*
ziomek
dodano: 2015-09-13 15:02:45
o Krzyśku napisali, że niedyspozycja, ale co z Ruciakiem? I jeszcze pytanie do Redakcji. Będzie mecz w Inowrocławiu, o którym wczesniej pisaliście ?
łucznik25
dodano: 2015-09-13 11:55:39
dlaczego znowu Krzysiek nie zagrał? jakąś kontuzje ma?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem