Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Siatkarze z wizytą w Galerii Pomorskiej

Dzisiaj o godz. 15.00 nasi siatkarze pojawili się w Galerii Pomorskiej. Spotkanie rozpoczęło się o 15:15 wejściem całej drużyny wraz ze sztabem szkoleniowym na scenę. Obecność siatkarzy Łuczniczki Bydgoszcz było jedną z wielu atrakcji przygotowanych na otwarcie Galerii po jej rozbudowie.

W nowej roli kibicom zaprezentował się trener Piotr Makowski, który wcielił się w konferansjera. Niezwykle profesjonalnie, z polotem i z dawką humoru przedstawił dowodzoną przez siebie ekipę. Zaczynając prezentację od Dawida Murka – legendy polskiej siatkówki, kończąc na debiutującym w rozgrywkach PlusLigi Janku Lesiuku. Trener w kilku zdaniach przedstawił sylwetki swoich podopiecznych wspominając o ich dotychczasowych sukcesach. Na sam koniec swojego monologu opowiedział o karierze Mariana Kardasa drugiego szkoleniowca zespołu. Ten nie pozostał mu dłużny wspominając o najlepszych wyników klubu pod wodzą trenera Piotra Makowskiego.

Następnie nasi zawodnicy za pomocą wyliczanki liczbowej opowiadali, jak rozpoczęła się ich przygoda ze sportem. Jednym z wywołanych do wypowiedzi siatkarzy był Dawid Murek, który rozpoczynał od trenowania piłki nożnej – „Do dziś to jest moja ulubiona gra” – wspomina nasz przyjmujący. „Byłem za wysoki zdaniem mojego trenera i zacząłem trenować siatkówkę i tak zostało do dzisiaj” – mówi Dawid.

Niezwykle miłym akcentem spotkania były słowa jednego z kibiców skierowane do Jakuba Jarosza, który stwierdził, że cieszy się bardzo z tego, iż drużyna ma w swoich szeregach aktualnego reprezentanta Polski i że teraz Kuba jest w Bydgoszczy. Na co nasz atakujący z uśmiechem na twarzy odpowiedział - „W Bydgoszczy jestem bardzo szczęśliwy. To już mój drugi sezon i nigdzie się nie wybieram. Bydgoszcz to mój drugi dom” – tak skwitował swoją wypowiedź Kuba.

Na sam koniec zgromadzeni pod sceną kibice otrzymali przygotowane pocztówki ze zdjęciem całej drużyny, aby móc zdobyć autografy i zrobić sobie z zawodnikami zdjęcia.

[GALERIA]

2015-09-10:3155 Napisane przez: Monika Kubanek
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem