Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Pomóżmy Andrzejowi licytując gadżety!

Chętnie włączamy się w akcje mogące pomóc innym. Pierwszą odsłonę naszej pomocy dla Andrzeja być może niektórzy z Was pamiętają jeszcze z sezonu ligowego. Wówczas podczas meczów o brąz z Jastrzębskim Węglem na krzesełkach mogliście znaleźć ulotki. Dziś zachęcamy Was natomiast do licytacji gadżetów!

Andrzej ma 33 lata. W październiku 2012 roku dowiedział się, że jest chory na nieoperacyjny, złośliwy nowotwór obu płuc w czwartym (ostatnim) stopniu zaawansowania. Ma guza w lewym płacie płuca oraz rozsiane zmiany nowotworowe na obu płatach płuc. Diagnozowano go zarówno w szpitalach w Polsce, jak i w Londynie. Przeciągające się badania sprawiły, iż nowotwór rozwijał się w bardzo szybkim tempie, a taki błyskawiczny rozwój, to cecha złośliwych nowotworów płuc.

Przy pomocy rodziny i przyjaciół Andrzej zbiera pieniądze na drogie leczenie. Jego siostra – Julia wraz z najbliższymi założyła Fundację - „Wojownicy Raka”, by zbierać środki finansowe na pokrycie kosztów leczenia swojego brata. Skąd nazwa „Wojownicy”? „Ponieważ musimy walczyć, aby Andrzej mógł żyć! Musimy walczyć o każdy dzień jego życia. To nie slogan - to prawda” - tłumaczy siostra Andrzeja, Julia.

W kwietniu podczas meczów z Jastrzębskim Węglem na krzesełkach mogliście znaleźć ulotki. Również i Wy możecie wesprzeć Andrzeja w jego walce o życie! Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Fundacji: http://wojownicyraka.blogspot.com/p/andrzej.html.

Rozpoczęła się także licytacja gadżetów, które nasz Klub przekazał na rzecz Andrzeja – dwie koszulki z autografami siatkarzy i trenerów oraz piłkę, również z autografami. Połączmy siły i wspólnie pomóżmy Andrzejowi!

Linki do aukcji:

http://allegro.pl/koszulka-delecta-z-autografami-aukcja-dla-andrzeja-i3330198910.html

http://allegro.pl/pilka-z-autografami-delecty-aukcja-dla-andrzeja-i3330200358.html

http://allegro.pl/koszulka-delecta-z-autografami-aukcja-dla-andrzeja-i3330198045.html

UWAGA: licytacja trwa do piątku - 21.06 - do godziny 18:30!

2013-06-18:4787 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem