Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Solec ponownie gościł siatkarzy Transferu

To już ostatnie dni obecności naszych siatkarzy w Bydgoszczy. Już w czwartek zakończą okres roztrenowania i będą mogli udać się na zasłużone urlopy. Przerwa potrwa nieco ponad siedem tygodni. W sierpniu ponownie spotkamy się na treningach.

Wtorkowy wyjazd do Solca Kujawskiego był ostatnią akcją na rzecz promocji siatkówki, oczywiście w tym sezonie. Do Solca udaliśmy się w składzie: Wojciech Jurkiewicz, Marcin Waliński, Łukasz Wiese, Bartosz Filipiak, Tomasz Bonisławski oraz masażysta Tomasz Stasiak i trener Marian Kardas, na zaproszenie tamtejszego zespołu.

Drużyny rozegrały mecz, który 3:0 zwyciężyli nasi siatkarze (25:7, 25:9, 25:12) oraz w dodatkowym secie 25:18. Jak łatwo policzyć w naszej drużynie brakowało jednego zawodnika, zatem w pierwszych dwóch odsłonach za rozegranie odpowiadał nasz trener – Marian Kardas. Z kolei w kolejnych dwóch partiach rolę tę przejął - na ochotnika – Marcin Waliński, natomiast nasz szkoleniowiec obserwował dalszą część meczu z ławki trenerskiej. Skład drużyny uzupełnił Ambasador Klubu – Radek Olkiewicz, który był jednym z organizatorów tej imprezy.

Po zakończonym spotkaniu wszyscy wspólnie udaliśmy się na poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za wczorajsze popołudnie! I do zobaczenia w przyszłym sezonie!

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć!

[GALERIA]

2014-06-11:4531 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem