Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Zajęcia z uczniami SOS z Nakła

To było dwa dni pod znakiem spotkań z dziećmi i młodzieżą z Nakła nad Notecią. Wczoraj po południu nasz zespół odwiedził Gimnazjum nr 3 w Nakle, gdzie odbyła się lekcja pokazowa Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Z kolei dziś w hali bydgoskiego Chemika nasi siatkarze gościli siatkarzy uczniów I LO w Nakle.

We wtorkowe popołudnie bydgoszczanie udali się w składzie: Wojciech Jurkiewicz, Marcin Wika, Marcin Waliński, Łukasz Wiese oraz trener Marian Kardas i masażysta Tomasz Stasiak do Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią. Tam odbyła się lekcja pokazowa Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego dla dzieci i młodzieży. Do Nakła udaliśmy się na zaproszenie nauczycieli SOSu: Artura Hoffmanna i Artura Sierzchułę.

Celem była oczywiście popularyzacja siatkówki w regionie, czego nie zaprzestajemy w swoich działaniach. Nasi siatkarze pomagali w przeprowadzeniu treningu z młodymi zawodnikami, a głównym tematem tych zajęć było - „Wyprowadzenie kontrataku po obronie piłek atakowanych ze stref IV, III i II".  Trening prowadzili nauczyciele SOSu, jednak dużym zainteresowaniem cieszyły się także zajęcia grupowe. Te nadzorował trener Marian Kardas wspólnie z Tomaszem Stasiakiem. Nie obyło się także bez wspólnego meczu, pomiędzy uczniami SOSu, a siatkarzami Transferu.

Z kolei w środowe przedpołudnie młodzi siatkarze i jednocześnie uczniowie I LO w Nakle przyjechali do Bydgoszczy, by wziąć udział w treningu z naszym zespołem. Dziś byliśmy w nieco większym składzie, bowiem do czwórki: Waliński, Wika, Wiese, Jurkiewicz, dołączył jeszcze Bartosz Filipiak. Zajęcia odbywały się pod czujnym okiem trenera Mariana Kardasa. Oczywiście dziś także rozegrano wspólny mecz, tym razem jednak drużyny były mieszane.

Poniżej galeria zdjęć z obu eventów.

[GALERIA]

2014-06-04:3922 Napisane przez: Anna Falk, NTS Trójka Nakło
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem