Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
TAURON 1.LIGA – CZAS, START!

Już w sobotę meczem z MCKiS Jaworzno rozpoczniemy walkę w TAURON 1.Lidze. Jak dobrze wiemy przez wybuch pandemii poprzedni sezon zakończył się w nietypowych warunkach.

Wszystkie sektory gospodarki wracają do normalności - również sportowy. Należy jednak dostosować się do panujących zasad, także w hali.

Z uwagi na panujące obostrzenia, w trosce o dobro i zdrowie naszych kibiców, nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej. Bilety będzie można nabyć drogą internetową poprzez serwis ticketik.pl (http://luczniczkabydgoszcz.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1837). W razie problemów zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego z naszym biurem (bilety@luczniczkabydgoszcz.pl, tel.: +48 570 742 853). Co istotne – należy podać adres mailowy również w przypadku kontaktu telefonicznego, ponieważ bilet zostanie wysłany w formie pdf na Państwa adres poczty elektronicznej.

Wchodząc do hali obowiązkowo należy mieć założoną maseczkę lub przyłbicę oraz zdezynfekować ręce. Po zajęciu miejsca w hali kibice mogą zdjąć maseczkę lub przyłbicę, jednak obowiązuje dystans społeczny, który zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem wynosi 1,5 metra – dostępne będzie 50% hali, czyli co drugie miejsce. Z uwagi na bezpieczeństwo oraz panujący reżim sanitarny nie będzie również możliwości podziękowania siatkarzom w postaci symbolicznego przybicia „piątki”.

Mecz rozpocznie się o godz. 17:00, ale zapraszamy serdecznie naszych kibiców już od 16:00, ponieważ o 16:10 przewidujemy oficjalną prezentację naszej drużyny.

BĄDŹMY RAZEM W DRODZE PO #AWANS!

 

2020-09-22:1150 Napisane przez: Monika Lisewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem