Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Etap meczów kontrolnych za nami

Turniejem ENEA VOLLEYBALL BYDGOSZCZ CUP’2020 bydgoszczanie zakończyli etap spotkań kontrolnych przed nadchodzącym sezonem Tauron 1.Ligi, który dla naszych siatkarzy rozpocznie się 26-tego września.

Podopieczni Marcina Ogonowskiego przygotowania na hali rozpoczęli 20 sierpnia, gdzie zmierzyli się w sparingu z KRISPOLEM Września, który zakończył się wynikiem 3:1 dla BKS-u. Rewanż tego spotkania we Wrześni podopieczni Marcina Ogonowskiego zakończyli z wynikiem 5:0, co było bardzo dobrym prognostykiem na nadchodzący (5-6 września) Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina, w którym to walczyliśmy z naszymi pierwszoligowymi przeciwnikami. Również i przez tę przeprawę siatkarze znad Brdy przeszli jak burza, wygrywając wszystkie spotkania zdobywając tym samym najważniejsze trofeum. Kolejnym punktem na drodze naszych siatkarzy było starcie z PlusLigowym zespołem – Treflem Gdańsk. Była to nasza pierwsza porażka (mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla podopiecznych Michała Winiarskiego), jednak z pokorą skrupulatnie pracowaliśmy na treningach, przed kolejnym wyzwaniem jakim był Enea Volleyball Bydgoszcz Cup’2020. Turniej podopieczni Marcina Ogonowskiego zakończyli na drugim miejscu, ulegając jedynie zwycięzcom wydarzenia, niemieckiej drużynie z ekstraklasy Netzhoppers KW (1:2).

Turniej rozgrywany w bydgoskiej Immobile Łuczniczka był ostatnim punktem przed rozpoczęciem rozgrywek TAURON 1.Ligi, która startuje już w przyszłym tygodniu. Bydgoszczanie swoje zmagania rozpoczną 26 września o 17:00, a naszym przeciwnikiem będzie MCiKS Jaworzno.

 

2020-09-14:525 Napisane przez: Monika Lisewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem