Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Wyjątkowa licytacja!

Mamy nadzieję, że będzie to wyjątkowa gratka, szczególnie dla bydgoskich kibiców. To już kolejna wyjątkowa licytacja wspierająca akcję WSPIERAMY BEZPIECZEŃSTWO NA POLSKICH DROGACH, której pomysłodawcą i organizatorem jest Sławek Piotrowski (www.y4u.pl), a w której od samego jej początku aktywny udział bierze nasz klub.

Mamy ogromną satysfakcję, że przekazując na licytację koszulkę z autografami naszego zespołu możemy pokazać szerszemu gronu odbiorców, że zaczynając od nas samych i dając przykład innym możemy poprawić bezpieczeństwo na drogach, m.in. nosząc odblaski.

To nie jest kaprys czy obciach. Bycie świadomie widocznym oznacza bezpieczeństwo nas samych i naszych najbliższych. Pamiętajcie o tym wychodząc z domu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy być częścią tego wyjątkowego projektu a zapraszając Was do licytacji namawiamy Was, żebyście w tej walce dali z siebie tyle, ile my na boisku przez cały ten niezwykły dla nas sezon.

Ale to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez organizatora, bo w licytacji biorą też udział koszulki z autografami zawodniczek KS Pałac Bydgoszcz oraz Artego Bydgoszcz. Zresztą zobaczcie sami… kliknij tutaj.

A więc licytujcie, wygrywajcie i bądźcie bezpieczni!

2013-04-08:5592 Napisane przez: Sławek Piotrowski
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem