Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Bednaruk: Trzeba się otrząsnąć

W piątek przed siatkarzami Łuczniczki Bydgoszcz niezwykle ważny pojedynek. We własnej hali podejmiemy ostatni w tabeli - BBTS Bielsko-Biała. 

W miniony weekend Łuczniczka Bydgoszcz na wyjeździe zmierzyła się z Dafi Społem Kielce. Do Bydgoszczy wróciliśmy w złych nastrojach, przegrywając bardzo ważny mecz 1:3. Na swoją korzyść rozstrzygnęliśmy tylko pierwszego seta, w pozostałych popełniając ogromną ilość błędów własnych. - Wydawało się, że wszystkie problemy udało nam się rozwiązać i w tym roku gramy zupełnie inną siatkówkę. Nagle te demony i problemy z pierwszej rundy powróciły w tak ważnym meczu. Boli nas to bardzo, bo nie tak to sobie wyobrażaliśmy. Nie można też popadać w pesymizm, bo gramy w piątek z Bielskiem. Jeśli będziemy tak się biczować i rozpamiętywać będzie jeszcze gorzej. Trzeba się otrząsnąć - powiedział trener Jakub Bednaruk.

Teraz bydgoszczanie staną przed szansą rehabilitacji i rewanżu, mierząc się z BBTS-em Bielsko-Biała. W pierwszej części rundy zasadniczej nieoczekiwanie lepsi okazali się bielszczanie. - Na pewno jest to bardzo ważne spotkanie. Wystarczy spojrzeć w tabelę, żeby wiedzieć o co gramy i jak cenne będą te punkty z Bielskiem. Czy będzie to spotkanie o życie? Liga jest długa, więc mam nadzieję, że nie jest to pojedynek o życie, ale tak jak wspomniałem, ogromnej wagi - skomentował Mateusz Sacharewicz.  

Całe "Siatkarskie Studio", dzięki uprzejmości radia Polskiego Radia "PiK" można odsłuchać poniżej:

Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała
16.02.2018, godz.18:00

2018-02-15:2181 Napisane przez: redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem