Dołącz do redakcji strony - zgłoś się do nas!

Siatkarze Transferu Bydgoszcz przygotowują się do sobotniego meczu z MKS-em Banimexem Będzin. Stawką jest awans do kolejnej rundy w walce o piąte miejsce. By osiągnąć kolejny etap musimy wygrać minimum dwa sety.

Podopieczni Vitala Heynena wygrali pierwsze spotkanie w Będzinie 3:1, tym samym do awansu do kolejnej rundy brakuje im już tylko dwóch partii. Wszystko przez nowy system rozgrywek. Rywalizacja toczy się bowiem w dwóch spotkaniach, a o awansie w przypadku równej liczy dużych punktów (tak jak w Lidze Mistrzów) decyduje złoty set.

Siatkarze przygotowują się do meczu, a my mamy dla Was bardzo ważny komunikat! Kierujemy go głównie do osób, które chciałyby spróbować swoich sił w redagowaniu materiałów na naszą stronę www czy też do gazetki meczowej, którą przygotowujemy na każde spotkanie w Bydgoszczy.

Wznawiamy poszukiwania redaktorów strony, ale i jednocześnie ambasadorów i wolontariuszy. Pamiętajcie o specjalnym formularzu na naszej www, który znajduje się na stronie głównej, pod trzema głównymi artykułami i boksem z terminarzem rozgrywek. Wystarczy go wypełnić i czekać na odpowiedź! Możecie też kliknąć bezpośrednio w grafikę poniżej, która automatycznie przeniesie Was do formularza zgłoszeniowego.