Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Michal Masny: Przewaga była naprawdę widoczna

BKS Visła Bydgoszcz zgodnie z planem rozpoczęła mecze w Tauron 1.Lidze, wygrywając z MCKiS Jaworzno 3:0. O kilka słów podsumowania poprosiliśmy MVP spotkania, naszego rozgrywającego, Michala Masnego.

- W pierwszej kolejności gratuluję pierwszej statuetki MVP w sezonie. Wygraliście wysoko z drużyną z Jaworzna, to chyba wymarzony początek sezonu.

Michal Masny - Rzeczywiście, dziękuję bardzo może bardziej nie za MVP, ale jednak za pierwszą wygraną, nieważne kto został MVP, najważniejsza jest wygrana i tak się wczoraj stało. Myślę, że graliśmy dobrze, mówiliśmy, że walczymy o każdą piłkę, nie ważne jaki będzie stan rywalizacji, także myślę, że też brawa dla nas, nie odpuściliśmy i gdzieś tam nie przysnęliśmy w trakcie meczu i zagraliśmy go do końca tak jak chcieliśmy i ta przewaga była naprawdę widoczna.

- Właśnie, przewaga była widoczna i to, że z nazwy jesteśmy beniaminkiem wcale nie wpływa na nasze podejście, jedynie może motywować.

Michal Masny - Tak, przewaga była widoczna, ale myślę, że jakby podchodziliśmy do przeciwnika z szacunkiem i to, że wygraliśmy te sety wyraźnie, to nie zlekceważyliśmy go i graliśmy o każdą piłkę na stuprocentowej koncentracji i było to widoczne w całym meczu. Oczywiście tak jak mówisz, jesteśmy beniaminkiem, ale to troszeczkę w innym znaczeniu można powiedzieć, że na pewno wszystkie zespoły będą stawiały na to, aby z nami coś ugrać i nasza rola jest taka, żeby wytrzymać tę presję i grać tak jak zagraliśmy wczoraj.

- Kolejny mecz zagramy na wyjeździe z KRISPOLEM Września i póki co bilans naszych spotkań jest dużo bardziej korzystny dla nas. Daje to jakiś komfort psychiczny przed meczem?

Michal Masny - Myślę, że może to dawać jakiś komfort psychiczny dla nas, ale te mecze sparingowe to zupełnie inna historia niż mecz ligowy. Musimy przystąpić do tego meczu tak jak do tego meczu z Jaworznem i po prostu zagrać swoją siatkówkę, to co prezentujemy na treningach i myślę, że wtedy będzie dobrze. Oczywiście Września będzie u siebie na pewno groźna i musimy być naprawdę skoncentrowani, żeby ten mecz wygrać i oczywiście nie ma mowy o jakimś lekceważeniu przeciwnika.

Mecz 3.kolejki Tauron 1.Ligi KRISPOL Września - BKS Visłą Bydgoszcz odbędzie się 3. października o godz. 17:00 we wrzesińskiej Hali Sportowej SSP nr 6 przy ulicy Słowackiego 41.

2020-09-27:868 Napisane przez: Monika Lisewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem