Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
NA PODBÓJ KRAKOWA

Tauron 1 Liga: Na podbój Krakowa!

Już w najbliższą sobotę, 14 listopada rozegramy kolejne spotkanie w ramach Tauron 1 ligi. Tym razem naszym rywalem będzie AZS AGH Kraków, który w obecnej chwili ma na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo.

Jeszcze dobrze nie opadły emocje po spotkaniu z BBTS Bielsko-Białą, a już bydgoscy siatkarze muszą  myśleć o kolejnym pojedynku. Tym razem wyjeżdżamy do Krakowa, gdzie po raz pierwszy zmierzymy się z drużyną AZS AGH Kraków. Biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia obu zespołów w tegorocznych rozgrywkach, jesteśmy faworytem meczu. Po 6 kolejkach zajmujemy 3. lokatę z dorobkiem 15 punktów, 5 wygranych i 1 przegranej. Nasz sobotni rywal natomiast na tę chwilę może pochwalić się jedynie 1 zwycięstwem.

W weekendowym meczu siatkarze z Krakowa będą mieli przewagę własnego boiska, a jak wiadomo czasem to pomaga w uzyskaniu lepszych wyników. Bez wątpienia jednak nasi zawodnicy nie będą się tym przejmować, wyjdą na boisko maksymalnie skoncentrowani i zrobią wszystko co w ich mocy, aby przywieźć do Grodu nad Brdą cenne punkty.

Warto wspomnieć, że ostatnie starcie z BBTS, choć przez nas przegrane nie należało do łatwych. Zawodnicy Visły potrafili podnieść się po dwóch przegranych partiach, przysporzyć problemów przeciwnikowi i doprowadzić do tie-breaka. Ta wola walki i umiejętność wychodzenia z opresji napawa optymizmem przed następnymi wyzwaniami, które stawia przed nimi liga. Jednym z nich jest właśnie mecz w Krakowie.

W dalszym ciągu z uwagi na sytuację epidemiologiczną spotkania sportowe odbywają się bez udziału publiczności. Tym bardziej trzymajcie kciuki za naszą drużynę i wspierajcie ją z bezpiecznej odległości!

Walczymy o awans!

 

AZS AGH Kraków – BKS Visła Bydgoszcz

Termin: 14.11.2020 roku, godz. 17:00

Miejsce: Hala Sportowa SWFiS AGH, ul. Piastowska 26a, Kraków

 

Przygotowała: Agnieszka Piasecka

 

2020-11-13:481 Napisane przez: TK
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem