Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
Dzień Kolorowej Skarpetki!

Już dziś wieczorem podopieczni Vitala Heynena rozegrają pierwsze spotkanie z AZS Politechniką Warszawską. Mecz ten odbędzie się w stolicy naszego kraju. Mimo tak ważnego pojedynku, nie zapominamy o wsparciu różnego typu akcji, typowych, czy tych trochę innych.

Już drugi rok z rzędu siatkarze Transferu Bydgoszcz włączają się w akcję organizowaną przez Family Park, czyli jednego z naszych sponsorów. Mowa oczywiście o Dniu Kolorowej Skarpetki! Święto to wypada już jutro – 21 marca! Dzień Kolorowej Skarpetki to tak naprawdę Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

Nasz klub włącza się w tę akcję i pragniemy, byście także i Wy – nasi kibice – wzięli w niej udział! Mamy dla Was specjalne zadanie, podobne do tego sprzed roku! Jest ono bardzo proste! Wystarczy, iż prześlecie do nas swoje zdjęcie w kolorowych skarpetkach. Co ważne, skarpetki muszą być różne i zabraniamy przesyłania zdjęć w jednej białej i w jednej czarnej skarpetce :)

Każdego, kto do jutra (sobota), do godziny 15:00, prześle nam zdjęcie w kolorowych skarpetkach, nagrodzimy biletem na mecz Transferu z Politechniką (27.03)!

Zdjęcia należy wysyłać na adres e-mail: konkurs@luczniczkabydgoszcz.pl.

Galeria trafi na nasz profil na Facebooku! Będą tam także zdjęcia siatkarzy Transferu, którzy włączyli się do akcji!

2015-03-20:3910 Napisane przez: Anna Falk
Dodaj komentarz
Imię:
Komentarze użytkownikówLiczba komentarzy: 1
Lolek
dodano: 2015-03-21 17:37:33
Świetna akcja. ! ;)

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem