Nasza drużyna na Facebooku
Nasza drużyna na Instagramie
Nasza drużyna na Twetterze
InterRisk Vienna Insurance Group S.A nowym sponsorem BKS Visły Bydgoszcz!

W środowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa podczas której – poza podsumowaniem dotychczasowych przygotowań zespołu przedstawiono nowego sponsora naszej drużyny.

Naszym nowym sponsorem w nadchodzącym sezonie 2020/2021 będzie InterRisk Vienna Insurance Group, działający w zakresie ubezpieczeń.

- Jesteśmy w trakcie okresu przygotowawczego, jak Państwo obserwujecie nasze poczynania mamy pierwsze powody do zadowolenia. Przygotowujemy się do sezonu bardzo aktywnie. Chcąc zacząć od bardzo dobrej wiadomości zarówno dla klubu i dla kibiców, możemy ogłosić, że mamy nowego partnera, który jako nowy sponsor przystąpił do współpracy w tym sezonie – rozpoczął konferencję dyrektor ds. marketingu BKS Visły Bydgoszcz, Tomasz Konieczyński.

Naszego nowego partnera InterRisk Vienna Insurance Group S.A reprezentował Pan Jan Grzela, dyrektor oddziału firmy w Bydgoszczy. – Jest nam bardzo miło, że InterRisk Insurance Group został zaproszony do grona sponsorów, ponieważ jak państwo obserwujecie InterRisk jest obecny w sporcie bardzo mocno. Jesteśmy zawsze tam gdzie dzieje się dużo dobrego dla sportu. – podkreślił Pan Jan Grzela. - Dziękuję za zaproszenie Pana Prezesa oraz Pana Dyrektora do tego abyśmy wsparli inicjatywę jaką jest powrót bydgoskiej siatkówki do PlusLigi. Na polskim rynku jesteśmy od 1993 roku, zatem jesteśmy już marką uznaną, tym samym uważamy, że nasza obecność będzie właściwa dla dobra klubu jak również dla rozpoznawalności naszej marki. Wierzę, że nie będzie to tylko tegoroczna współpraca, wierzymy również, że dzięki naszej inicjatywie będziemy w stanie przyciągnąć do klubu innych sponsorów. – podsumował reprezentant naszego sponsora.

Prezes klubu Wojciech Jurkiewicz podziękował za dołączenie do grona naszych partnerów, zwracając uwagę na to jak istotną rolę odgrywa kwestia ubezpieczenia, co oferuje nasz nowy sponsor. – Ubezpieczenia w naszej działalności to bardzo ważna rzecz, wręcz podstawowa. Na co dzień zawodnicy są narażeni na wszelkiego typu kontuzje czy urazy i zabezpieczenie tego obszaru jest dla nas kluczowe, zatem bezpiecznie przygotowujemy się do sezonu, za co jeszcze raz dziękuję. – podsumował prezes.

Zespół skrupulatnie przygotowuje się do meczów ligowych. Stanowimy zgrany kolektyw o czym wspomniał również szkoleniowiec ekipy, Marcin Ogonowski. - Póki co wszystko przebiega zgodnie z planem i tak jak to założyliśmy przed sezonem. Praktycznie nie ma też żadnych kontuzji, poza jedną naszego kapitana Janusza Gałązki, ale myślę, że już w przyszłym tygodniu wróci do treningów. Mamy pięć wygranych sparingów, a zespół został tak dobrany, gdzie dwie równorzędne „szóstki” grają na naprawdę wysokim poziomie i myślę, że będzie się to przekładać na mecze i na całą ligę - mówił szkoleniowiec drużyny. Głos zabrał również kapitan drużyny, Janusz Gałązka, który oznajmił, że jego kontuzja nie jest poważna i wkrótce wróci do treningów.

 Na koniec głos zabrał prezes Wojciech Jurkiewicz. - Cieszę się bardzo, że praca całego sztabu przebiega pomyślnie. Mam nadzieję, że ta dobra passa, jeżeli chodzi o zdrowie będzie trwała przy nas do samego końca.

Prezes zaprosił również na nadchodzący turniej, który zostanie rozegrany w bydgoskiej Immobile Łuczniczka. Będzie możliwość zobaczenia w jakiej formie jest nasza drużyna, ale również naszych rywali z którymi zmierzymy się w TAURON 1. Lidze.

2020-09-09:516 Napisane przez: Monika Lisewska

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem