Karnety nadal w sprzedaży, bo warto

Siatkarze Transferu Bydgoszcz przygotowują się do kolejnego ważnego spotkania. Po przegranej w Gdańsku, liczymy na sobotnie zwycięstwo z AZS-em Częstochowa. Będzie to już drugi mecz z tym zespołem w hali Łuczniczka w tym sezonie.

Bydgoszczanie mierzyli się z akademikami z Częstochowy już dwukrotnie w tym sezonie. Najpierw na wyjeździe w ramach PlusLigi, wygrywając 3:1. Z kolei w połowie grudnia już w ramach Pucharu Polski na własnym parkiecie pokonaliśmy częstochowian również w czterech setach. Akademicy przyjechali wówczas z nowym zawodnikiem. Do zespołu dołączył bowiem Guillaume Samica. W sobotę drużyna spod Jasne Góry zamelduje się w hali Łuczniczka z kolejną zmianą, tym razem na stanowisku trenera. Zespół objął bowiem Michał Bąkiewicz. Przypominamy, iż spotkanie to zostanie rozegrane o godzinie 17:00, a wszystkie szczegóły dotyczące biletów znajdziecie klikając w link: http://transferbydgoszcz.pl/Bilety_na_mecz_z_AZS_Czestochowa_w_sprzedazy,21522.

Bilety biletami, jednak wciąż możecie kupować karnety na sezon 2014/2015! Cena karnetu to 200zł, z kartą Kocham Sito – 180zł.

Choć wydawać by się mogło, że na tym etapie sezonu, kiedy mamy już za sobą 11 meczów (prezentacja, 9 meczów ligowych, 1 mecz PP), kupno karnetu nie będzie już korzyścią – nic bardziej mylnego!

Kupując bilet normalny na każde spotkanie już w tym momencie wydaliście kwotę 230zł. W przypadku biletów ulgowych o połowę mniejszą. Przed nami jeszcze cztery spotkania rundy zasadniczej. Jest już niemal pewne, że znajdziemy się w czołowej ósemce PlusLigi, zatem czekają nas kolejne, bardzo ważne pojedynki w rundzie play-off z rywalami z najwyższej półki. Tym samym kupując karnet zaoszczędzicie również cenny czas, gwarantując sobie jednocześnie stałe miejsce w hali – najprawdopodobniej to Wasze ulubione, bez konieczności wcześniejszego zakupu, czy też oczekiwania w kolejce do kas w dniu meczu.

Zapraszamy do siedziby klubu, od poniedziałku do piątku (wyjątek 6.01 - nieczynne) w godzinach 8:00-16:00. By dokonać zakupu karnetu z 10% zniżki należy mieć ze sobą kartę Kocham Sito. Przypominamy także, iż przy zakupie karnetu możecie wykorzystać bon o wartości 100zł, który otrzymaliście w prezencie przy zakładaniu konta kibica. Jeśli realizowaliście warunek o pięciu transakcjach kartą miesięcznie w ciągu roku, otrzymacie bądź otrzymaliście drugi bon. Można go zatem już teraz wykorzystać i kupić karnet za pół ceny.

2015-01-05:1906 Napisane przez: Anna Falk